Reklama
Strona głowna Gwiazdy Weronika Rosati wzięła udział w prestiżowym wydarzeniu!

Weronika Rosati wzięła udział w prestiżowym wydarzeniu!

od Marcin Karwoski
Reklama
Weronika Rosati nie jest tylko aktorka, gwiazda również jest aktywistką. Celebrytka ostatnia była w Davos, gdzie walczyła o prawa kobiet.

Weronika Rosati ma za sobą bardzo trudny rok. Gwiazda wiosną udzieliła wywiadu, w którym zdradziła, że była ofiarą przemocy domowej ze strony swojego byłego partnera, Roberta Śmigielskiego. Od tamtej pory regularnie spotykają się w sądach. Wszystko przez ich córkę.

Weronika na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii przebywa na World Economic Forum. Gwiazda pojechała tam aby reprezentować osoby walczące o równość i prawa kobiet.

Kochani w końcu! Moge się podzielić z wami wspaniała wiadomością! Otóż mój ” secret project” to było moje zaproszenie na największe forum ekonomiczne na świecie które obecnie ma miejscue w Szwajcarii. ( Davos world economic forum 2020 na którym obecnie sa wszyscy światowi leaderzy ). Byłam gościem i częścią debat na evencie United Nations womens rights jako osoba walcząca o prawa kobiet, osoba walcząca o równość, jako osoba walcząca z przemocą domową.

To jest tak ogromny zaszczyt że mogłam tam być i mówić o problemie przemocy domowej że aż brak mi słów! myśle że to kolejny krok do przodu naszej inicjatywy tu na zdjęciu jestem z szefową United Nations global Impact Lise Kingo i z Kerry Adler który jest pionierem SDG . Moja walka z przemocą domową już nie odbywa się tylko w Polsce ale teraz już poszła w świat- najważniejsze organizacje broniące praw kobiet są z nami …Nie jesteśmy same, nasz głos został usłyszany!- czytamy w opisie.

View this post on Instagram

Kochani ❤️ w końcu! Moge się podzielić z wami wspaniała wiadomością! Otóż mój " secret project" to było moje zaproszenie na największe forum ekonomiczne na świecie które obecnie ma miejscue w Szwajcarii ( Davos world economic forum 2020 na którym obecnie sa wszyscy światowi leaderzy 💪🏼 ). Byłam gościem i częścią debat na evencie United Nations womens rights jako osoba walcząca o prawa kobiet, osoba walcząca o równość, jako osoba walcząca z przemocą domową. To jest tak ogromny zaszczyt że mogłam tam być i mówić o problemie przemocy domowej że aż brak mi słów! myśle że to kolejny krok do przodu naszej inicjatywy🙏🏼 tu na zdjęciu jestem z szefową United Nations global Impact Lise Kingo i z Kerry Adler który jest pionierem SDG . Moja walka z przemocą domową już nie odbywa się tylko w Polsce ale teraz już poszła w świat- najważniejsze organizacje broniące praw kobiet są z nami …Nie jesteśmy same, nasz głos został usłyszany! Dziękuje @unitednations @unglobalcompactsg @femalequotient @kerryadlerofficial thank you for having me😊 #davosworldeconomicforum @worldeconomicforum #equality #stoprzemocy #womensrights #womensequality @metoomvmt #metoo @unglobalcompactsg #lisekimgo @unclimatechange

A post shared by Weronika Rosati (@weronikarosati) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz