Reklama
Strona głowna Gwiazdy Weronika Rosati zaatakowana przez byłą partnerkę Śmigielskiego

Weronika Rosati zaatakowana przez byłą partnerkę Śmigielskiego

od Karolina Melon
Reklama
Weronika Rosati od momentu wyznania, że była ofiarą przemocy wspiera kobiety, które mają podobne przeżycia oraz angażuje się w różne akcje społeczne. W piątek pojawiła się na 11 Kongresie Kobiet , gdzie podczas przemówienia została słownie zaatakowana przez była partnerkę Śmigielskiego. Kobieta stanęła w obronie ortopedy mówiąc:

“Jestem także jego byłą partnerką i też mam z nim dziecko – oświadczyła zdumionej publiczności.

Jak się okazało był to tylko wstęp kobieta nie przestawała atakować Weroniki.

“Operujecie tu stereotypami. Co da opowiadanie, że mężczyźni są źli, a kobiety dobre? Współczuję pani byłemu partnerowi. To się nazywa wtórna wiktymizacja. Ta pani chce, żebym to ja wstydziła się, że jestem ofiarą – mówiła kobieta.

Sytuacja bardzo zdenerwowała aktorkę, która była bardzo roztrzęsiona. W obronie celebrytki stanęły inne kobiety będące na sali. Krzykiem wyprosiły sprawczynię zamieszania krzycząc, aby ta opuściła salę ponieważ nie ma tu miejsca dla osób ,które bronią sprawców. Kobieta po opuszczeniu sali tłumaczyła się ,że słowa Rosati uderzają w inne kobiety oraz dzieci Śmigielskiego.

“Ona psychicznie zniszczyła moją córkę, która nie miała z tą sprawą nic wspólnego. Dlaczego pani Weronika Rosati nie pomyślała o tym, kiedy publicznie prała brudy? – mówiła oburzona.

Weronika krótko skomentowała sprawę, ponieważ nie chce na razie zabierać głosu .Natomiast obiecała ,że jak dojdzie do siebie to skomentuje to na Instagramoie.

“Ta pani nic o mnie nie wie. Nie wie, co się działo w moim życiu, a publicznie chciała mnie obrzucić błotem. Chciała mnie zawstydzić. Podobnie jak mój były partner, który próbował mnie zastraszać. To też jest forma przemocy, żeby ofiara bała się cokolwiek powiedzieć – tłumaczyła.

Materiały prasowe

Reklama
1 komentarz
0

Zobacz również

1 komentarz

Franc Maurer 26 września 2019 - 10:06

Chuj mnie obchodzi o co się żrą te dwie żydówki….

Napisz

Zostaw komentarz