Reklama
Strona głowna Gwiazdy Wiadomo z kim zatańczy Julia Wieniawa w Tańcu z Gwiazdami!

Wiadomo z kim zatańczy Julia Wieniawa w Tańcu z Gwiazdami!

od Marcin Karwoski
Reklama
Julia Wieniawa jest jedną z najgorętszych twarzy w zbliżającej się edycji Tańca z Gwiazdami. Teraz okazało się, że jej taneczny partner jest weteranem. Dziś pewien portal dotarł do informacji które zdradził bardzo dużo. Jesteście ciekawi z będzie tańczyć artystka?.

Kolejna edycja Tańca z Gwiazdami startuje już w wiosnę. Produkcja show zdradziła już kilku uczestników jednak nie podała ich parterów. Portal Plotek.pl postanowił się skomentować z osobami związanymi z produkcjami. Pewna osoba zdradziła z kim wyjdzie Julia Wieniawa.

Okazuje się, że wiosną Julię będzie szkolić Stefano Tarrazzino. Informator Plotka zdradził trochę więcej szczegółów. Warto dodać, że maja oni również kilka wspólnych cech.

Julka jest podekscytowana, bo Stefano to najbardziej utytułowany tancerz “Tańca z Gwiazdami”, do tego realizuje się też aktorsko i muzycznie jak ona, wiec szybko znajdą wspólny język – zdradziła Plotkowi osoba związana z produkcją.

A wy komu będziecie kibicować podczas kolejnej edycji Tańca z Gwiazdami?.  Zapraszamy do podawania swoich typów w komentarzach pod opublikowanym wpisem.  Zdaniem wielu Julia ma bardzo duże szansę.

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz