Reklama
Strona głowna Ogólne Wielki finał uwielbianego programu telewizyjnego już dziś w Polsacie!

Wielki finał uwielbianego programu telewizyjnego już dziś w Polsacie!

od Robert Kowalczyk
Reklama
Weselne show Polsatu już 20 lutego o godz. 20:05! Rosół i schabowy czy sushi? Jedno jest pewne – na weselu jedzenia musi być pod dostatkiem. Ale uwaga – zbyt dużo to też niedobrze! Rywalizacja pomiędzy pannami młodymi robi się zacięta. 8. odcinek „Czterech wesel” będzie obfitował w duże emocje! Niektórym jurorkom „puszczą” nerwy. Z kolei jedna z panien młodych będzie musiała wycofać się z udziału w programie...

Karolina zaprojektowała suknię ślubną głównie z myślą o mężu – to na jego opinii najbardziej jej zależy. Cieszy się na ślub, bo czuje, że dzięki niemu razem z Łukaszem i trójką córek staną się pełnoprawną rodziną. Natalia uważa, że na weselu „wszystkiego musi być dużo”. Do uroczystości podchodzi bardzo poważnie. Niespodzianki? Nie ma na nie miejsca! A jednak… na jej weselu w zastępstwie chorej Karoliny pojawi się Łukasz – jak się później okaże – wytrawny znawca sukien ślubnych! Paulina martwi się, czy wesele przebiegnie zgodni z planem.

To perfekcjonistka w każdym calu. Jednak podczas przysięgi małżeńskiej pomyli imię pana młodego… Na szczęście zakochany Marcin jest wyrozumiały. Przymknie także oko na to, że za perfekcyjne wesele trzeba słono zapłacić. Aneta mówi o sobie „narzeczona marynarza”. Jej przyszły mąż to z zawodu kierowca tira. Mają 2 dzieci. Czuje się spełniona jako matka i kobieta. Do pełni szczęścia brakuje jej jeszcze spełnienia w roli żony. Na ślub czeka od 6 lat.

„Cztery wesela” 20 lutego o godz. 20:05 w Polsacie! Zapraszamy!

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz