Reklama
Strona głowna Gwiazdy Wielki sukces Rihanny w dziedzinie mody!

Wielki sukces Rihanny w dziedzinie mody!

od Natalia Szymkiewicz
Reklama




Rihanna to jedna z najpopularniejszych piosenkarek na całym świecie. Jej piosenki stają się hitami w ciągu paru godzin, a koncerty wyprzedają się jak świeże bułeczki. Jednak to nie jedyny sukces barbadoski, bowiem jest ona także ikoną mody. Zaskakujące stylizacje i styl, którym się bawi sprawia, że staje się inspiracją dla wielu nastolatków i nie tylko.

W świecie muzyki gwiazda zrobiła sobie tymczasową przerwę, jednak nie spoczęła na laurach. Podczas swojej nieobecności skupiła się na modzie i już osiągnęła sukces. Według The New York Times Rihanna jest pierwszą kobietą, której marka odzieżowa została stworzona na potrzeby domu mody LVMH. Fenty – marka odzieżowa wokalistki dołączy do takich firm jak Dior, Fendi czy Givenchy. Siedziba będzie znajdowała się w Paryżu, a wśród produktów pojawią się ubrania, akcesoria, a także buty.

Artystka nie kryje radości z tego, że może być częścią domu mody LVMH:

Tworzenie takiej marki z LVMH jest dla nas wyjątkowym momentem. Bernard Arnault ofiarował mi wyjątkową okazję do opracowania domu mody w sektorze luksusowym bez żadnych limitów artystycznych.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez badgalriri (@badgalriri)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz