Reklama
Strona głowna Gwiazdy Wiemy jak Olga Tokarczuk będzie ubrana podczas odbioru Nobla!

Wiemy jak Olga Tokarczuk będzie ubrana podczas odbioru Nobla!

od Marcin Karwoski
Reklama
Olga Tokarczuk już niebawem odbierze swoją Literacką Nagrodę Nobla w Sztokholmie. Gwiazda tego dnia pokaże się w dwóch karnacjach. Jedna została zaprojektowana przez Gosię Baczyńską a druga przez Tomasza Ossolińskiego.

Olga Tokarczuk dziś odbiera swoją Literacką Nagrodę Nobla w Sztokholmie. Gwiazda na swoim Facebooku zdradziła w jakiej karnacji się pokaże na tym wydarzeniu.

Szanowni Państwo, ponieważ pojawiło się wiele pytań na temat mojego ubioru na Tydzień Noblowski, postanowiłam poinformować Państwa, że na ceremonię wręczenia medalu suknię szyje mi Gosia Baczyńska, a na bankiet królewski suknię otrzymam od Tomasza Ossolińskiego, który również ubierze mojego męża i syna 🙂 Bardzo się cieszę, bo rezultaty ich pracy zapowiadają się znakomicie 🙂 Dziękuję! – czytamy.

Gosia Baczyńska jest bardzo dumna z tego, że to własnie w sukni z jej projekt Ola pokaże się na tak ważnej Gali. Projektantka swoimi emocjami podzieliła się na instagramię.

Droga Olgo,
Jutro wielki dzień!
Jutro z rąk Króla Karola XVI Gustawa otrzymasz jedną z najbardziej prestiżowych nagród na świecie, Nobel Prize! @nobelprize_org
Najszczersze gratulacje, Największa duma!
Dziękuję, że obdarzyłaś mnie zaufaniem i że mogę być z Tobą w tym ważnym dla naszej kultury momencie.
Dziękuję za mądre słowa zawarte we wczorajszej mowie Noblowskie (…) – czytamy w wpisie.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz