Reklama
Strona głowna Ogólne Wiemy, kto nie wystąpi w projekcie Artyści przeciw nienawiści!

Wiemy, kto nie wystąpi w projekcie Artyści przeciw nienawiści!

od Karolina Melon
Reklama
Gwiazda począwszy swojej kariery była brana pod uwagę na miano nowej królowej popu. Jej kariera wokalna zboczyła na drugi tor. Piosenkarka poszła w social media i promowanie różnych produktów.

Honorata Skarbek jest bezapelacyjnie jedną z bardziej utalentowanych wokalistek, które wiedzą, jak pracować głosem. O artystce zrobiło się naprawdę głośno dzięki raperowi Smolastemu, z którym zaczęła się spotykać.  “Honka Biedronka”  miała dobre zamiary, bo chciała wesprzeć charytatywną inicjatywę, co ucieszyło jej fanów. Niestety w ostateczności musiała odwołać swój występ na Atlas Arenie. Blogerka ogłosiła, że wyszło to z przyczyn niezależnych od niej.

Jak dobrze wiecie, byłam jedną z pierwszych osób, które odpowiedziały na apel Dody i oczywiście wyrażałam ogromną chęć wzięcia udziału w tym projekcie i wciąż tę chęć wyrażamNiestety, ostatecznie nie wezmę udziału w samym koncercie, który odbędzie się dziś. Wynika to z niedyspozycyjności związanych z moim głosem. Próby do koncertu odbyły się już w minionym tygodniu, niestety widzieliście, w jakim byłam w stanie i nie mogłam wziąć w nich udziału. Kiedy ja choruję, to nie mogę śpiewać przez kolejne trzy tygodnie – wyjawiła na swoim InstaStories.

Honka dodała również, że musiała też odwołać koncert na prywatnym evencie.

Instagram- honkabiedronka

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz