Reklama
Strona głowna Gwiazdy Wieniawa i Baron razem na premierze “Polityki”

Wieniawa i Baron razem na premierze “Polityki”

od Karolina Melon
Reklama
Wieniawa i Baron byli razem widziani w kinie na premierze filmu pt.”Polityka”. Ostatnio było głośno o ich rozstaniu. Jak się okazuje para rozeszła się w przyjaznej atmosferze. Razem wybrali się na premierę “Polityki” zanim jednak obejrzeli film doszło do nie miłej sytuacji z udziałem Barona.
Muzyk nie uszanował ludzi, którzy stali w kolejce po popcorn i podszedł do okienka bez kolejki. Na dodatek miał problem z płatnością.

“20:45, start reklam przed filmem, bardzo długa kolejka do baru. Otwarte dwie kasy i jedna kolejka do nich. Czekałem w kolejce, A.B. najpierw spróbował poprosić kobiety o wpuszczenie do kolejki, te odpowiedziały, że także zaraz rozpoczyna się ich seans i też chcą go zobaczyć. Wtedy poczekał na odpowiedni moment i pewny siebie zamówił w kasie obok, do której obowiązywała ta sama kolejka. Cały czas rozmawiał przez telefon, przez co kontakt obsługi z nim był utrudniony. Kiedy doszło do płatności, przyszły kolejne problemy, karta nie działa, wyświetlał się komunikat “nie honorować”. Wtedy przez telefon pytał o PIN i dlaczego karta może nie działać. Sytuacja przedłużała się, jedna otwarta kasa cały czas nie przyjmowała klientów, a od startu reklam minęło już ponad 15 minut. Sytuacja wywoływała irytacje klientów w kolejce, dało się słyszeć komentarze pt. “ja też chcę być celebrytą”. Wtedy jeden z klientów w kolejce poprosił, aby ten poczekał obok i dał innym kupić przekąski. Ten zgodził się bez problemów, rozmawiał przez telefon dalej, ale chwilę później zniknął, zostawiając problem niepłaconego popcornu i napoju pracownikowi – słyszymy.

Materiały prasowe

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz