Reklama
Strona głowna Gwiazdy Wiesława z „Sanatorium miłości” szczerze o seksie po 60-tce!

Wiesława z „Sanatorium miłości” szczerze o seksie po 60-tce!

od Damian Kowal
Reklama
Wiesława z najnowszej edycji programu “Sanatorium miłości” szczerze wypowiedziała się na temat seksu po 60-tce! Co takiego opowiedziała o życiu intymnym?!

Dla bohaterki programu nie ma tematów tabu. Z łatwością przyszło jej wypowiedzenie się na temat sfery życia intymnego. Przez swoją bezpośredniość zyskała duże grono sympatyków.

W rozmowie z serwisem jastrzabpost.pl opowiedziała o ważności seksu w życiu człowieka:

Teraz też jest seks potrzebny, bo człowiek jest zdrowszy. Wiadomo, że my babcie nie uprawiamy tego seksu tak często. Inaczej się podchodzi do seksu, jak się jest młodym, a inaczej podchodzi się do seksu w moich latach. Jak to kiedyś taka pani powiedziała: „Kobiecie łatwo seks uprawiać, bo tylko rozłoży nogi i basta. A to mężczyzna pracuje”. Może by moje małżeństwo się utrzymało, bo mąż mnie zdradzał i ja go wyrzuciłam. Ale może gdyby człowiek w owym czasie miał inny rozum i ten seks przyjmował inaczej, nie robił z tego tragedii, jak to mówię żartobliwie. Ale to były inne czasy. Seks jest potrzebny, chociażby dla zdrowia. Ja jestem za tym.

Według Pani Wiesławy w naszym kraju zbyt mało mówi się o sprawach związanych z seksem. Jednak sama uczestniczka nie ma z tym żadnego problemu dodając, że:

Mimo że jestem stara, to uważam, że temat w Polsce jest trochę tabu, a ja nie widzę z tego tabu. To jest normalna historia, normalne życie. Taka babcia moherowa, jak mnie będzie słuchała, to powie, że zgłupiałam.

Mieliście już okazję poznać osobę Pani Wiesławy?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Sanatorium miłości TVP (@sanatorium_milosci_tvp)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz