Reklama
Strona głowna Gwiazdy Wiktor Stadniczenko komentuje zachowanie Malwiny Ha!

Wiktor Stadniczenko komentuje zachowanie Malwiny Ha!

od Damian Kowal
Reklama
Wiktor Stadniczenko uczestnik ostatniej edycji “Big Brothera” opowiedział o relacjach z Malwiną Ha. Czy łączy ich coś poza programem?

Jedną z głośniejszych sytuacji w show była relacja Wiktora z Malwiną Ha. Po wprowadzeniu do domu Wielkiego Brata para znacznie się zaprzyjaźniła, spędzając tym samym wiele czasu razem. Jednak ich przyjaźń diametralnie się odwróciła po wpuszczeniu do domu dziewczyny Wiktora, Esther. Dziewczyna od razu dała do zrozumienia, że nie podoba się jej zachowanie chłopaka.

Po programie okazuje się, że Wiktor z Malwiną nie mają najlepszych relacji. Według modela Malwina opowiadała o nim różne nieprawdziwe rzeczy. Wiktor nazwał ją wtedy dwulicową. Model zdał sobie sprawę, że przesadził ze znajomością. Według niego był to chwyt, aby zaciekawić telewidzów. W rozmowie z portalem przeambitni.pl wspomniał, że:

To głównie chodziło o podkręcenie, podkręcenie gazu na trochę mocniejszy ogień, ale to bardziej było pod ten serial i pod dobrą zabawę, która mogła może źle wyglądać, mogła kogoś skrzywdzić, a nie powinno to iść w tę stronę

Czy zamierza zatem kontynuować znajomość z Malwiną?

A to się okaże, nie wiem, zobaczymy. Z mojej strony ja jestem otwarty na każdą znajomość, a czy będzie Malwina chciała czy nie to się okaże. Nie wiem, nie jestem w stanie powiedzieć na ten moment.

A co Wy myślicie na temat takiego zachowania?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Victor Stadnichenko (@victor_stadnichenko)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz