Reklama
Strona głowna Sport Włoska szkoła robienia darmowych transferów

Włoska szkoła robienia darmowych transferów

od Bartek Robaczkowski
Reklama
Juventus Turyn to aktualny mistrz Włoch, który po tytuł sięgnął już ósmy raz z rzędu. Stara Dama jest także mistrzem w przeprowadzaniu transferów wolnych zawodników. W dniu dzisiejszym klub oficjalnie zaprezentował dwóch nowych pomocników – Walijczyka Arona Ramseya oraz Francuza Adriena Rabiota.

Pierwszy z nich ostatnie jedenaście lat spędził w Arsenalu Londyn, gdzie był podstawowym zawodnikiem. Przez pewien okres miał okazję nosić opaskę kapitańską. Podczas pobytu w “Kanonierach” udało mu się dwukrotnie wygrać Puchar Anglii. Francuz natomiast ma wpisane w swoim piłkarskim CV grę dla Paris Saint-Germain. Sam zawodnik może pochwalić się większą ilością trofeów. Udało mu się zdobyć po cztery razy tytuł mistrza Francji oraz wygrać Puchar Francji.

Juventus w ostatnich latach słynie z przeprowadzania głośnych, ale darmowych transferów. Tylko w ostatnich latach na takiej zasadzie do Turynu zawitali, m.in: Dani Alves, Sami Khedira czy też Paul Pogba, który został później sprzedany za 100 milionów euro.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz