Strona głowna Ogólne Włoskie media nie mają wątpliwości co do Piątka

Włoskie media nie mają wątpliwości co do Piątka

Włoskie media są zgodne – Krzysztof Piątek ma wrócić do podstawowego składu Milanu na mecz ze SPAL. Początek spotkania zaplanowany jest na czwartek o godzinie 21:00.

Czas po przerwie reprezentacyjnej nie należy do najlepszych dla Krzysztofa Piątka. Chociaż 20 października piłkarz Milanu strzelił gola w meczu z Lecce (2:2) to ten, podobnie jak ostatnie spotkanie z AS Romą (1:2),rozpoczął na ławce rezerwowych. W tych meczach Piątek pojawiał się na boisku z ławki rezerwowych, spędzając łącznie na boisku 50 minut. W meczach z Lecce i AS Romą w podstawowym składzie pojawiał się Rafael Leao. Sytuacja ta ma jednak ulec zmianie w czwartek.

Według włoskich mediów Piątek wróci do podstawowej jedenastki Milanu na mecz ze SPAL. Reprezentant Polski ma zająć pozycję wysuniętego napastnika.Na skrzydłach mają zagrać Samu Castillejo oraz Hakan Calhanoglu.