Reklama
Strona głowna Gwiazdy Wstrząsająca historia Halsey! Co powiedziała gwiazda o swojej przeszłości?

Wstrząsająca historia Halsey! Co powiedziała gwiazda o swojej przeszłości?

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Żeby zostać gwiazdą i zrobić karierę trzeba mieć szczęście albo trafić na odpowiednich ludzi. Niestety nie każdego życie było „usłane różami”, ponieważ początki zawsze są najtrudniejsze. Przykładem tego jest Halsey – obecnie jedna z najpopularniejszych gwiazd show biznesu.

Gwiazda uczestniczyła w gali Ending Youth Homelessness: A Benefit for My Friend’s Place dotyczącej bezdomności wśród młodych ludzi. Podczas gali Halsey opowiedziała historię, która mrozi krew w żyłach. Kiedyś ta dziewczyna była bezdomna i walczyła o przetrwanie.

Kiedy żyłam w Nowym Jorku, byłam jeszcze nastolatką. Moi przyjaciele dobierali dekoracje do swoich sypialni, a ja zastanawiałam się, czy przespać się z obcym człowiekiem, który będzie w stanie zapłacić mi za posiłek.

Na szczęście na drodze Halsey został postawiony Jeremy Veurnicka z Capitol Music, który odwrócił całe życie „do góry nogami”.

Byłam bezdomna w Nowym Jorku, miałam dziwną fryzurę, swoje demo w kieszeni i nosiłam przy sobie szarą torbę. ‚Co w niej masz’. To mój dom.

Dzięki wsparciu bliskich osób udało jej się zmienić swoje życie. Teraz robi wszystko by pomóc innym potrzebującym.

Czy spodziewalibyście się takiej historii?

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz