Reklama
Strona głowna Telewizja Wszyscy wstali, gdy usłyszeli to wykonanie!

Wszyscy wstali, gdy usłyszeli to wykonanie!

od Robert Kowalczyk
Reklama
Za nami drugi odcinek programu „Śpiewajmy razem. All Together Now”. Oscar Jensen zachwycił swoim głosem całą jurorską setkę, z Beatą Kozidrak na czele, a jego wykonanie hitu Shaggy’ego “Angel” zapewniło mu miejsce w finale!

Odcinek rozpoczął się od jednego z największych hitów zespołu Queen „The Show Must Go On”, który wykonała Angelika Kiepura  z Częstochowy.  Uczestniczka zdobyła 63 głosy.

fot. Polsat

Drugi na scenie pojawił się Alan Cyprysiak. Wybrał piosenkę z repertuaru Roberta Gawlińskiego „Nie stało się nic”. Myślisz, że nie stało się nic? No jak to nic się nie stało? 60 osób wstało! – zażartował po występie prowadzący Mariusz Kałamaga

Emerytka Teresa Kozłowska – również postawiła na polski przebój i zmierzyła się z utworem Anny Jantar „Wieka dama tańczy sama”. Wynik? 48 głosów! A oprócz głosów zdobyła jeszcze serce prowadzącego!

Po polskich hitach, nadszedł czas na światowy repertuar. Oscar Jensen zaśpiewał utwór „Angel” Shaggy’ego.  Tym występem  przekonał do siebie nie tylko kapitan jury Beatę Kozidrak, która krótko skomentowała występ:  Oscar dla Oscara!, ale także 99 pozostałych jurorów! To już druga setka w tej edycji programu!

 

fot. Polsat

Poprzeczka została postawiona bardzo wysoko, ale kolejna uczestniczka – Magdalena Lis świetnie sobie poradziła! Wejść na scenę po człowieku, który zdobył stówę to ogromne wyzwanie, nie dałaś się temu – skomentowała Aleksandra Szwed.  Aleksandra zaśpiewała piosenkę Caro Emerald „A Night Like This”, a razem z nią aż 93 jurorów, co zapewniło jej miejsce na podium.

Najlepszy program w Polsacie – Śpiewajmy razem. All Together Now

Kamil Nowacki z Kalisza sięgnął po numer Myslovitz „Scenariusz dla moich sąsiadów”.  Uczestnik zdobył 74 punkty! Masz ten talent, że potrafisz nas porwać do góry! Ja się zerwałem natychmiast. Jesteś z tej samej bajki co ja – przyznał juror Jacek Dewódzki.

Następnie na scenę wkroczyła żywiołowa Weronika Niemiec z utworem „W kinie w Lublinie” Brathanków.  Do wspólnego śpiewania porwała aż 98 jurorów! W naszym kraju takich wokalistów, z tak dobrą energią nam potrzeba! – dodała Papina Mcqueen.

fot. Polsat

Kolejnym uczestnikiem był Maxim Szachet – Rosjanin od 4 lat mieszkający w Polsce. Przez 17 lat występował na największych moskiewskich scenach teatralnych. W programie zaśpiewał „Tę ostatnią niedzielę” Mieczysława Fogga i zdobył 54 punkty.

Ostatni na scenie pojawił się Michał Jabłoński. Zaśpiewał piosenkę z repertuaru Bryana Adamsa „Everything I Do (I Do It For You)”. Otrzymał 81 punktów, jednak wynik ten nie zagwarantował mu miejsca na podium.

Pewne miejsce w finale miał już Oscar Jensen, a w dogrywce musiały wziąć udział: Weronika Niemiec oraz Magdalena Lis. Weronika zaśpiewała „ Malovaný dzbanku”  Heleny Vondráčkovej, a Magda „Sway” Michaela Buble.

Do wielkiego finału awansowali Oscar i Magda!

fot. Polsat

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz