Wszystkie kobiety, z którymi Brad Pitt był romantycznie związany

Brad Pitt z pewnością zalecał się do najlepszych w swoich hollywoodzkich czasach, ponieważ przez lata był związany z kilkoma gwiazdami. Przed ślubami i rozwodami z Jennifer Aniston i Angeliną Jolie, ojciec sześciorga dzieci był jednym z najgorętszych kawalerów – i najwyraźniej nadal nim jest!

W latach 80. i 90. Pitt był romantycznie związany ze słynnymi kobietami, takimi jak Sinitta, Robin Givens i Gwyneth Paltrow. Zmieniał swoją dziewczynę tak często, jak zmieniał swoje słynne włosy, ponieważ był związany z prawie wszystkimi swoimi costarami. Nawet po rozstaniu z Jolie, aktor prowadził aktywne życie randkowe (choć kiedyś żartobliwie określił swoje życie osobiste jako „katastrofę” podczas wywiadu w podcastie „WTF With Marc Maron”).

Chociaż wydaje się być w tej chwili singlem, nie wiadomo, z kim Pitt mógłby rozpocząć romans. To, czy naprawdę miał poważny związek z niektórymi z tych kobiet, jest czymś, co tylko on może Ci powiedzieć. Niezależnie od tego, zajrzyj do małej czarnej książki aktora, aby zobaczyć, kto jeszcze wcześniej (podobno) się w nim zakochał.

Źródło

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version