Wszystko, co warto wiedzieć o” perswazji ” prowadzącej Cosmo Jarvis

Cosmo Jarvis występuje u boku Dakoty Johnson w adaptacji „perswazji” Jane Austen, którą streamer wydał 15 lipca. Jarvis gra kapitana Fredericka Wentwortha, kapitana marynarki, który kiedyś był romantycznie uwikłany w romans z Anne Elliot (Johnson). Kiedy film się zaczyna, Wentworth wraca do miasta, czyniąc życie Anne całkowicie nieszczęśliwym. Drugą trzecią częścią miłosnego trójkąta filmu jest daleki kuzyn Anne, grany przez Henry ’ ego Goldinga.

Widzowie mogą nie być tak zaznajomieni z Jarvisem, którego brytyjska prasa kilka razy porównywała do Marlona Brando. Nazywa się Harrison Cosmo Krikoryan Jarvis i ma 32 lata. W 2011 roku rozmawiał z The Guardian o tym, jak po raz pierwszy zaangażował się w aktorstwo. Powiedział do Outletu: „tak naprawdę nie wiedziałem, jak można się właściwie zachowywać, ponieważ nigdy nie byłem połączony, a rzuciłem szkołę bardzo wcześnie. Pomyślałem, że równie dobrze mogę zacząć pukać.”

„To było powolne poparzenie stamtąd. Lata nicości, a potem w końcu dostać kilka małych prac, praca w telewizji, i dalej odpryskiwać, ” Jarvis wyjaśnił. Mówił także o swoim procesie jako aktor, mówiąc: „z filmem wchodzi się, psuje się wszystko, co się ma, a to jest krótka ilość czasu. Dostajesz dobrą pensję za kreatywne rzemiosło, więc równie dobrze możesz iść na całość.”

W 2021 roku Jarvis rozmawiał z Square Mile o tym, jak jego rodzice wspierali kreatywność w nim jako dziecku. Powiedział: „oboje moi rodzice mieli jednak ogromne uznanie dla sztuki, zwłaszcza muzyki i filmu. Zawsze lubiłem robić rzeczy, budować rzeczy itp. Poznawanie tych rzemiosł, takich jak muzyka, performance i kreacja, sprawiło, że byłem zajęty i uciekałem od rzeczywistości.”

Aktor powiedział również, że nie jest zainteresowany byciem niezwykle sławnym, mówiąc: „to praca. Chcę tylko żyć i umierać po cichu. Jestem pracownikiem. Czym warta jest sława, kiedy tak wiele umysłów większych od moich, tak wielu mądrzejszych, bardziej honorowych, bardziej oświecających i oświeconych, życzliwych, wyrozumiałych, pomysłowych i odważniejszych mężczyzn i kobiet ode mnie nie jest nią namaszczonych — w taki sposób, w jaki ludzie w moim zawodzie, którzy udają, że są innymi ludźmi, wydają się być?”

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się wszystkiego o Jarvisie, w tym jego głównej roli u boku Florence Pugh.

Źródło

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version