Reklama
Strona głowna Ogólne Wyciekły wyniki Złotej Piłki? Argentyńczyk zdobywcą nagrody?

Wyciekły wyniki Złotej Piłki? Argentyńczyk zdobywcą nagrody?

od Bartek Robaczkowski
Reklama
Jak podaje Francesc Aguilar, dziennikarz “Mundo Deportivo”, Leo Messi po raz szósty w karierze odbierze “Złotą Piłkę”. Jego zdaniem organizatorzy plebiscytu przekazali już tę informację Argentyńczykowi.

Choć oficjalne wyniki plebiscytu “Złotej Piłki” poznamy dopiero w poniedziałek 2 grudnia. Francesc Aguilar, dziennikarz “Mundo Deportivo” zdradził, że Leo Messi po raz szósty w swojej karierze odbierze nagrodę magazynu “France Football”. “Lionel Messi w poniedziałek odbierze swoją szóstą “Złotą Piłkę” w karierze” – napisał na Twitterze. Wysłannicy “France Football”, Pascal Ferre i Thierry Marchand, mieli przekazać Messiemu w Barcelonie informację o wygranej i przeprowadzić z nim wywiad oraz sesję zdjęciową. Materiały zostaną opublikowane w magazynie tuż po wręczeniu nagrody na oficjalnej gali.

Jeśli informacje przekazane przez Aguilara się potwierdzą, będzie to już szósta “Złota Piłka”, którą odbierze Argentyńczyk. Messi wygrywał plebiscyt w latach 2009-2012 oraz w 2015 roku. Kapitan FC Barcelony odebrałby tym samym także drugą nagrodę w tym roku, ponieważ 23 września wygrał plebiscyt “FIFA The Best”.

Reklama
1 komentarz
0

Zobacz również

1 komentarz

Argentyńczyk zastępcą Piotra Gruszki? - Begio.pl 15 grudnia 2019 - 09:04

[…] Argentyński szkoleniowiec Daniel Castellani jest bliski powrotu do siatkarskiej PlusLigi. Według doniesień “Przeglądu Sportowego” trener miałby trafić do Asseco Resovii za Piotra Gruszkę. […]

Napisz

Zostaw komentarz