Występ Diddy ’ ego BET Awards podkreśla jego muzyczne dziedzictwo

Diddy wyciągnął wszystkie przystanki w niedzielę wieczorem na jego epickim występie BET Awards. Aby uhonorować jego nagrodę za całokształt twórczości, ikona przeniosła nas do złotej ery lat 90. z hołdem złożonym gwiazdom z udziałem Legend hip-hopu i R & B, takich jak Mary J. Blige, Jodeci, Lil 'Kim, Busta Rhymes, The Lox i Faith Evans, a także niespodziewanym występem rapera Shyne’ a.

Od jego czasów Uptown Records do jego kultowego Bad Boy run, wybuchowy występ Diddy ’ ego był wszystkim, co fani mieli nadzieję zobaczyć, a następnie niektóre. Potentat muzyczny wyprowadził nawet Brysona Tillera do wykonania nowego singla, „Gotta Move On”, który wcześniej wykonali podczas 2022 Billboard Music Awards, którego gospodarzem był Diddy.

Ale najlepszym momentem kultowego występu był słodki, zamykający numer Diddy ’ ego „I’ ll Be Missing You”, który zadedykował swojemu zmarłemu byłemu partnerowi Kimowi Porterowi, Andre Harrellowi i Notorycznemu B. I. G.

Tegoroczna Nagroda BET Awards to ostatni występ Diddy ’ ego na czołówce nagród. W marcu zaprezentował na rozdaniu Oscarów 50-lecie filmu „Ojciec chrzestny”. Poza tym Diddy był zajęty wykonywaniem kolejnych ruchów muzycznych, ponieważ niedawno ogłosił uruchomienie swojej nowej wytwórni R & B, Love Records. „Muzyka zawsze była moją pierwszą miłością, Love Records to kolejny rozdział o powrocie do miłości i tworzeniu najlepszej muzyki w moim życiu” – powiedział Diddy w oświadczeniu o swoim nowym przedsięwzięciu.

Biorąc pod uwagę ścieżkę, którą Diddy już wytyczył w przemyśle muzycznym, ludzie są ciekawi, co jeszcze osiągnie na swojej nowej ścieżce poświęconej R&B. Jeśli niedzielny występ to jakaś wskazówka, to fani z pewnością będą się cieszyć.

Źródło

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version