Reklama
Strona głowna Życie gwiazd Wziął przykład z rywala? Uczestnik programu “Rolnik szuka żony” jest już po zaręczynach!

Wziął przykład z rywala? Uczestnik programu “Rolnik szuka żony” jest już po zaręczynach!

od Paulina Buczkowska
Reklama
Dobra passa kultowego już programu Rolnik Szuka Żony trwa! To własnie za jego sprawą wiele samotnych serc, znalazło schronienie. Mowa o rolnikach, którzy biorąc udział w programie odmienili swoje życie. Sakramentalne “Tak” powiedzieli już m.in.: Ania i Grzegorz z II edycji, Kasia i Dawid z III edycji oraz Małgosia i Paweł z IV edycji. Na tym jednak nie koniec! Miłość rozpaliła również serce Dawida, który swoje wojaże na gospodarstwie rozpoczął od przylotu samolotem. Młodzieniec z Wołomina, starający się w programie o uwagę Małgorzaty Sienkiewicz od kilku miesięcy jest w stałym związku z przepiękną Olą, z którą zdecydował się najprawdopodobniej spędzić resztę życia.

Powiedziała “TAK” napisał  Dawid udostępniając zdjęcia ukochanej z przepięknym bukietem czerwonych róż i pierścionkiem na palcu! Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać “Gratulacje”; “Brawa i życzymy samych dobroci”; “Wspaniale gratulujemy” pisali w komentarz

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Dawid z Rolnik Szuka Żony 4🚐🚜📺 (@busiarzwwl)

Również Małgosia, o której względy starał się Dawid w programie “Rolnik Szuka Żony” pogratulowała mu zaręczyn. Czyżby w branży szykował się kolejny, wielki ślub?

Reklama
1 komentarz
0

Zobacz również

1 komentarz

Anonim 7 stycznia 2019 - 12:18

rolnika oglądam tylko dla Marty Manowskiej, reszta to chu.. i kurw…

Napisz

Zostaw komentarz