Reklama
Strona głowna Ogólne XXIV Rybnicka Jesień Kabaretowa – Ryjek 2019 w Polsacie!

XXIV Rybnicka Jesień Kabaretowa – Ryjek 2019 w Polsacie!

od Robert Kowalczyk
Reklama
Na to wydarzenie fani kabaretu czekają cały rok! Koncert Finałowy 24. Rybnickiej Jesieni Kabaretowej RYJEK już w niedzielę 1 grudnia o godz. 20:00 w Polsacie!

Na scenie swoje najnowsze skecze zaprezentują Laureaci Konkursu o nagrody Złotego Koryta (Kabaret DNO, Kabaret Chyba, Kabaret Czesuaf i Łukasz Żak z Kabaretu Kałasznikof,  Pan Li, Trzecia Strona Medalu), Kabaret Młodych Panów, Mikołaj Cieślak, Michał Czernecki oraz Kabaret Paranienormalni. Gospodarzami tego wieczoru będą: Bartosz Demczuk i Robert Korólczyk.

RYJEK to festiwal premier kabaretowych z ponad dwudziestoletnią tradycją. Siłą festiwalu jest jego niepowtarzalna formuła i klimat, który udziela się kabaretom oraz widzom.

Rybnicka Jesień Kabaretowa stawia na nowości – w Konkursie Głównym zgłoszone kabarety rywalizują ze sobą w podanych przez organizatorów kategoriach, tworząc do nich premierowe, nigdy wcześniej nieprezentowane skecze. RYJEK jest więc festiwalem ryzyka i eksperymentu – znane i rozpoznawalne grupy kabaretowe mierzą się z nowicjuszami.

Koncert Finałowy 24. Rybnickiej Jesieni Kabaretowej RYJEK 1 grudnia o godz. 20:00 w Polsacie!

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz