Reklama
Strona głowna Gwiazdy Yuliya Phillips z kolejnymi zdjęciami z ślubu!

Yuliya Phillips z kolejnymi zdjęciami z ślubu!

od Marcin Karwoski
Reklama
Yuliya Phillips kilka dni temu poślubiła Michała Malitowskiego. Dziś celebrytka na swoim instagramie pochwaliła się nowymi zdjęciami z tej cudownej imprezy. Tort robi wrażenie!.

Yuliya Phillips jest wieloletnią przyjaciółką Michała. Poznali się oni kilka lat temu w jednej z jego szkół tańca. Jego wybranka ma australijsko-ukraińskie korzenie i pochodzi z Australii. To własnie tam zdecydowali się oni przypieczętować tą piękna miłość.

Wesele było naprawdę bogate. Idealnie potwierdzają to najnowsze zdjęcia którymi pochwaliła się na swoim instagramie.

Warto również wspomnieć o tym, że Michał kontakt z jego nową żona został wznowiony z jej inicjatywy. Yuliya postanowiła się z nimi skontaktować, gdy tylko dowiedziała się, że ma on depresje. O tym wszystkim wyznał on w jednym wywiadzie z Plejadą.

Zakochałem się w niej i czuję od niej miłość. Pochodzi z Australii, tam też poznaliśmy się wieki temu. Nie utrzymywaliśmy kontaktu, mimo że przez jakiś czas pracowała jako instruktorka w mojej szkole w Hongkongu (…). Dopiero gdy usłyszała o moich problemach, napisała do mnie, że mnie rozumie, bo ona też przechodziła kiedyś przez to samo. Mogliśmy rozmawiać o mojej chorobie, nie musiałem niczego udawać. Moi bliscy szybko ją polubili. To dla mnie bardzo ważne

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz