Zakochaj się w zdjęciach z balu Królowej: doświadczenie” Bridgerton”

Nazwij mnie Lady Whistledown, ponieważ Bal Królowej:” Bridgerton „doświadczenie jest mówić o „ton”, a moje pióro Pióro ma pęknąć. Tego lata Netflix otworzył swoje podwoje dla fanów w San Francisco, Atlancie i Waszyngtonie, zapraszając królewskich gości na wieczór koktajli, tańców powietrznych, pozowania do portretów i publiczności z królową. Mając na myśli drugi sezon „Bridgerton”, musiałam sprawdzić wieczór z epoki regencji dla siebie, więc założyłam jedną z moich najbardziej fantazyjnych sukienek (nie dość ekstrawaganckich) i przygotowałam się do mieszania się, jakby od tego zależała przyszłość nazwiska rodowego.

Kieliszek do wina w ręku, przebrnęłam przez tłum gości-jednych ozdobionych perłami i koronkami, innych w wyszukanych sukniach, które rywalizowały z królową — i wyrwałam każde zdjęcie, które mogłam. Impreza rozpoczęła się w ozdobnej sali, w której znajdował się bar koktajlowy o tematyce ogrodowej, Butik Modiste Madame Delacroix, Sprzedawcy Sprzedający towary, takie jak koronkowe rękawiczki i fani papieru, oraz wiosenna altana ociekająca firankami z kryształu górskiego. Po przejściu przez oświetlony magentą tunel udrapowany kwiatami, zostaliśmy odprowadzeni do wielkiej sali balowej, wraz z czerwonym dywanem rozwiniętym przed Królewskim szezlongiem, gdzie sama królowa usiadła, aby wydać wyrok.

Kiedy ludzie przechodzili obok mnie w perukach Marii Antoniny i bieliźnie inspirowanej Regencją, popijałem drinka i wszystko załatwiłem jak Penelope Featherington, planująca kolejny numer broszury Whistledown. Podczas gdy nie egzekwowano ścisłego kodeksu ubioru, moi koledzy XIX-wieczni arystokraci skorzystali z okazji, aby ubierać się do dziewiątek, nie oszczędzając na swoich kostiumach.

Źródło zdjęcia: POPSUGAR Photography / Chanel Vargas

Po szkicu mojego portretu, skłaniając się ku królowej (była lekko pod wrażeniem!), i nalewając trochę wina na moje buty, udałam się na parkiet, gdzie tancerze powietrzni huśtali się z jedwabnych wstążek i odtworzyli historię miłosną Daphne z księciem. Ton całego wydarzenia nadała orkiestra na żywo i wykwalifikowani skrzypkowie, którzy wykonywali covery piosenek Dua Lipa, Ariana Grande, Taylor Swift i wielu innych. Aby zakończyć uroczystość, Jej Wysokość wybrała diament z tłumu i wszyscy patrzyliśmy, jak deszcz błyszczących konfetti spadł wokół niej, sprawiając, że noc wydaje się surrealistyczna i magiczna.

Gdy wieczór dobiegł końca, poczułem się, jakbym właśnie wyszedł z odcinka „Bridgerton”, nie zbliżając się do zostania królem, ale niechętnie żegnając się. Niezależnie od tego, czy jesteś superfanem „Bridgerton”, czy nigdy nie widziałeś serii i chcesz przeżyć noc ekstrawagancji, wciągające wrażenia są tego warte. A teraz rzuć okiem na bal Królowej: doświadczenie „Bridgerton” i zarezerwuj bilety dla siebie tutaj.

Źródło

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version