Reklama
Strona głowna Gwiazdy “Zalała nas fala hejtu”Anna Kalczyńska musiała odbyć poważna rozmowę po wpadce w DD TVN!

“Zalała nas fala hejtu”Anna Kalczyńska musiała odbyć poważna rozmowę po wpadce w DD TVN!

od Marcin Karwoski
Reklama
Anna Kalczyńska ostatnio udzieliła bardzo ciekawego wywiadu. Gwiazda podczas rozmowy z tabloidem zdradziła, że po wpadce w Dzień Dobry TVN musiała odbyć bardzo poważną rozmowę z szefostwem TVN.

Pod koniec stycznia w internecie było bardzo głośno o wpadce prezenterów DD TVN. Dziennikarze wówczas w bardzo niefortunny sposób wypowiedzieli się na temat Jeon Jungkooka, który został okrzyknięty najprzystojniejszym mężczyzną świata. Tym razem Anna w swoim najnowszym wywiadzie zdradziła jaką rozmowę musiała odbyć po tej własnie wpadce.

Anna Kalczyńska podczas rozmowy z plejada.pl zdradziła, że po wpadce odbyło się specjalne spotkanie.

Ja bym nie nazywała tego spotkania dywanikiem. To była taka rozmowa na temat tego, jak do tego doszło, co się właściwie wydarzyło, jak my się czujemy. Dostaliśmy mnóstwo wsparcia, za co bardzo dziękuję stacji, kolegom i koleżankom. […] Nie jest tajemnicą, mieliśmy spotkanie kryzysowe. Nie doceniliśmy kuli śnieżnej, jaka ruszyła. To nie był najfortunniejszy początek programu, nikt tego absolutnie nie zamierzał bronić.

Anna w dalszej części zdradziła również, jak doszło do tej bardzo niefortunnej sytuacji.

Pomysł był taki, że będzie to niespodzianka – komentujemy wyniki rankingu i będzie to ktoś, kto dalece odbiega od wytyczonego kanonu. Nie byliśmy poinformowani ani kto to jest, ani jak wygląda, więc to była jazda bez trzymanki. Kiedy skomentowałam to jednym zdaniem, nie przypuszczałam, że to zostanie tak zinterpretowane. Zalała nas fala hejtu.
Wyciągamy wnioski na przyszłość, bo nie ma się nad czym rozwodzić. Mam nadzieję, że każdy się czegoś nauczył. Ja na pewno.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz