Reklama
Strona głowna Gwiazdy Zaskakujące werdykty i pożegnanie jednej z par. Pierwszy odcinek Tańca z gwiazdami za nami

Zaskakujące werdykty i pożegnanie jednej z par. Pierwszy odcinek Tańca z gwiazdami za nami

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
W piątek byliśmy świadkami emisji pierwszego odcinka programu “Taniec z gwiazdami”. Po emocjonującej premierze, fantastycznych choreografiach i pięknych kreacjach nadszedł czas na najgorszą część programu – pożegnanie jednego z uczestników.

Niestety z programem musiała pożegnać się Reni Jusis i Misza Steciuk. Wyniki zaskoczyły wszystkich, nawet samą zainteresowaną, która zdecydowała się skomentować swoją porażkę:

Dziękujemy wam wszystkim, że byliście z nami, że pisaliście do nas wiadomości. Nie wierzymy w to, co się wydarzyło. Nie zgadzamy się z tym. Uważamy, że jest to totalnie niesprawiedliwe.

Jednak nie tylko Jusis i Steciuk nie zgadzają się z werdyktem, bowiem do tych osób zalicza się także były tancerz programu – Żora Korolyov, który za pośrednictwem Facebooka skomentował całą sytuację.

Najbardziej oberwało się Sandrze Kubickiej i Adamowi Adamonisowi. Pomimo, że taniec tej pary podobał się jury, to niekoniecznie podziela to Żora:

Nie mogę uwierzyć, że jurorzy chwalą dwóch amatorów w jednej parze, którzy udawali, że tańczą Cha cha cha… Chyba się jednak nie znam na tańcu. Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami idzie na dno niestety… Niech wygra Krzysztof Ibisz.

Taniec Barbary Kurdej-Szatan i Jacka Jeschke, który uzyskał 29 na 30 punktów możliwych do zdobycia także został skomentowany przez tancerza:

Z całym szacunkiem za Tango 29 punktów, słaba choreografia, połowa nie do rytmu i 29 punktów na 30… No nie znam się na tańcu niestety. Życzę powodzenia wszystkim tancerzom z ręką na sercu! Lekkiego parkietu i niech wygra lepszy.

Pod koniec dodał, że resztę pozostawi bez komentarza. Czy zgadzacie się z werdyktem jury? Czy Waszym zdaniem Reni Jusis słusznie opuściła program?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Reni Jusis (@renijusisofficial)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz