Reklama
Strona głowna Gwiazdy Zaskakujące wieści od Edyty Górniak usłyszała publiczność zgromadzona w Kazimierzu Dolnym

Zaskakujące wieści od Edyty Górniak usłyszała publiczność zgromadzona w Kazimierzu Dolnym

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Edyta Górniak to jedna z niewielu wokalistek w Polsce, która ma najpiękniejszy głos. Spora liczba osób pokonuje kilkaset kilometrów tylko po to by usłyszeć niesamowity wokal gwiazdy.

Górniak podczas ostatniego koncertu, który miał miejsce w Kazimierzu Dolnym pokazała, że nie z byle powodów została nazwana diwą. Perfekcyjne nagłośnienie, wysoki poziom multimedialnej obsługi czy też wizualizacja będąca kluczową sprawą.

Podczas przerwy między jednym a drugim utworem gwiazda zaskoczyła fanów do tego stopnia, że nie mogli oni wykrztusić z siebie słowa. Powodem tego była wiadomość, której nikt się nie spodziewał. Okazuje się, że zaraz po krótkim urlopie na regenerację ukaże się nowy singiel diwy. Edyta zaśpiewa go podczas tegorocznego festiwalu Top Of The Top, w którym weźmie udział 14 sierpnia.

Fani gwiazdy już nie mogą się doczekać jaką „perełką” obdaruje ich idolka. My także czekamy na efekty.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Edyta Górniak (@edytagorniak)

Reklama
1 komentarz
0

Zobacz również

1 komentarz

Bogusia 17 lipca 2019 - 10:23

Matko co za pismak pisał tego gniota. Zmień zawód bo się nie nadajesz. Promujesz kłamstwo, wstecznictwo i wazeliniarstwo. Upadek i upokorzenie. Górniak jest piosenkareczka i powinna singiel wydawać za singlem a nie raz na dziesięć lat a taki pismaczek cieszy się jakby wygral w totka. Czy jak stomatolog precyzyjnie wyrwie zęba tez o tym napiszesz czy jak kupisz świeże bułki tez bedziesz piac z zachwytu. Obrazasz dziennikarzy z prawdziwego zdarzenia. A Górniak to już opadle cekiny. Owszem jeszcze świeca ale slabiutko.

Napisz

Zostaw komentarz