Reklama
Strona głowna Gwiazdy Zaskakujące wyznanie Mel B! Miała romans z koleżanką z zespołu?

Zaskakujące wyznanie Mel B! Miała romans z koleżanką z zespołu?

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
A to ci dopiero hit! Dwie znane gwiazdy miały romans?

Nie ma chyba osoby, która nie wiedziałaby kim był zespół Spice Girls. Te pięć pięknych i utalentowanych kobiet było fenomenem. Nie mogły narzekać na brak zainteresowania, bo miały go aż nadto. I choć zespół zakończył swoją działalność to Panie nadal są lubiane.

Ostatnio zespół podjął decyzję o reaktywacji. Już niedługo dziewczyny ruszą w trasę po Wielkiej Brytanii, natomiast jest jedno ale… do zespołu nie dołączy jedna z Pań. Mowa tu Victorię Beckham, która najwyraźniej ostatecznie zerwała z przeszłością i nie ma zamiaru ponownie robić kariery muzycznej.

O girlsbandzie będzie teraz głośno, jednak nie tylko z powodu trasy koncertowej, ale za sprawą tajemnicy, którą dziewczyny skrywały przez lata. Jak się okazuje Mel B i Geri Halliwell miały romans, a do wszystkiego przyznała się podczas wywiadu Mel B.

Uprawiałam seks z Geri Halliwell. Jak jej mąż się dowie, to mnie zabije, a ona się na mnie obrazi.

dodając

Byłyśmy najlepszymi przyjaciółkami. I po prostu się zdarzyło. Było wspaniale, świetnie się bawiłyśmy. I tyle. Ona ma wspaniałe piersi

To zaskakujące, że dziewczyny pomimo tak dużej popularności i “wścibskich” paparazzi umiały ukryć płomienny romans przed światem. Tym bardziej teraz kiedy założyły rodziny taka szczerość może zostać źle odebrana. A Wy co myślicie?

 

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz