Reklama
Strona głowna Muzyka Zbliża się Eurowizja Junior 2019!

Zbliża się Eurowizja Junior 2019!

od Marcin Karwoski
Reklama
Eurowizja Junior 2019 która odbędzie się w tym roku w Polsce zbliża się wielkimi krokami. Wszystko dzięki Roksanie Węgiel która w 2018 roku zwyciężyła w Mińsku. Warto dodać, że wszystko odbędzie się w hali Arena Gliwice.

17 Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci odbędzie się 24 listopada w Gliwicach. Do wydarzenia zostało jeszcze kilka dni jednak scena stoi już gotowa.

Eurowizja Junior 2019 zaczyna się już za 12 dni. Jednak już dziś możemy podziwiać pięknie przygotowana scenę do występów artystów z Polski i nie tylko. Trzeb przyznać, że widok robi wrażenie. Jeden z organizatorów zdradził, że elementy widoczne na scenie mają głębsze znaczenie.

Wyjątkowość dekoracji polega na jednym przyciągającym wzrok elemencie – wstążce LED. Dzięki temu dekoracja jest przestronna, lekka i prosta w swojej formie. Wszystkie elementy dekoracyjne są miękkie i obłe. Kojarzą się z wiatrem, powietrzem – niczym latawiec, dmuchawiec. – wypowiedział się jeden z organizatorów.

A jak wam podoba się scena? Wybieracie się na to wydarzenie? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach pod wpisem.  Chętnie poznamy wasze zdanie na ten temat.

Reklama
1 komentarz
0

Zobacz również

1 komentarz

Duncan Laurence zwycięzca Eurowizji o swojej orientacji! - Begio.pl 26 listopada 2019 - 06:00

[…] odwiedził nasz kraj i pojawił się między innymi w programie Dzień Dobry TVN. Zwycięzca Eurowizji otwarcie opowiadał o swojej orientacji […]

Napisz

Zostaw komentarz