Reklama
Strona głowna Gwiazdy Zenek Martyniuk z bardzo ciekawym wywiadem!

Zenek Martyniuk z bardzo ciekawym wywiadem!

od Marcin Karwoski
Reklama
Zenek Martyniuk ostatnio udzielił bardzo ciekawego wywiadu. Podczas rozmowy z tabloidem poruszył temat swojej wnuczki oraz małżeństwa swojego syna.

Zenek Martyniuk bardzo rzadko udziela wywidadów. Jednak zawsze gdy go udzieli to jest o nim głośno w internecie. Ostatnio podczas rozmowy z magazynem “Świat & Ludzie” poruszył wiele ciekawych tematów. Muzyk opowiedział trochę o swojej wnuczce poruszył on również temat kryzysu w małżeństwie jego syna.

Zenek na początku rozmowy zdradził, że planuje wyprawić swojej wnuczce imprezę urodzinową. Muzyk zdradził jaki prezent planuje jej podarować.

Jak słyszy muzykę, od razu zaczyna tańczyć, trudno ją zatrzymać. Bardzo żywo reaguje na muzykę. Syn z synową mówią, że uwielbia słuchać moich piosenek. Chciałbym, żeby wnusia grała na skrzypcach i na pianinie, ale nie chcemy z żoną nic narzucać. To rodzice muszą zdecydować, co dla niej jest najlepsze. Nie wtrącamy się, choć Laurę kochamy nad życie i zrobimy co w naszej mocy, żeby rodzina, jaką założył mój syn, była szczęśliwa.

Na końcu rozmowy wspomniał trochę o małżeństwie swojego syna.

Daniel i Ewelina świetnie sobie radzą jako rodzice, problemy w związku też mają za sobą, między nimi dobrze się dzieje

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz