Reklama
Strona głowna Hot Zespół Budka Suflera zdradza prośbę Romualda Lipko

Zespół Budka Suflera zdradza prośbę Romualda Lipko

od Karolina Melon
Reklama
Kolega oraz współzałożyciel zespołu Budki Suflera Tomasz Zeliszewski zdradza  z jaką prośbą zwrócił się do nich przyjaciel Romuald Lipko.

“Pamiętam, jak powiadomił nas, że zdiagnozowano u niego nowotwór. Wziął nas na bok: mnie i Mietka Jureckiego, basistę. Powiedział: panowie, zdiagnozowali mi nowotwór. Guzik o tym jeszcze wiem. Nie wracajmy więcej do tego. Ale co by nie było, nawet gdybym przegrał walkę z rakiem, to co po mnie zostanie? Moja muzyka, moje piosenki. Więc, proszę panowie, grajcie dalej! Nawet, jak wam się nie będzie chciało, to zróbcie to dla starego kumpla – opowiada Zeliszewski.

Muzycy spełniają jego prośbę tym bardziej, że jest już gotowych kilka nowych piosenek nad którymi wspólnie pracowali. Oczywiście w najbliższym czasie koncerty odwołali.

“Drodzy Fani, Szanowni Producenci, Poruszeni jakże dla nas smutnym faktem odejścia naszego Przyjaciela Romualda Lipko, pragniemy poinformować, że wszystkie nasze koncerty zaplanowane na najbliższe dwa miesiące zdecydowaliśmy się odwołać bądź zmienić datę ich wykonania na inną. Nadchodzące tygodnie, to dla Nas okres żałoby. Zarówno Was, prawdziwych fanów, jak i organizatorów prosimy o zrozumienie i wybaczenie – napisali muzycy w mediach społecznościowych.

Facebook/Budka Suflera

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz