Reklama
Strona głowna Muzyka Zespół Tulia ogłosił swoją piosenkę na Eurowizję. Czy “Pali się” zostanie hitem i pozwoli wygrać konkurs?

Zespół Tulia ogłosił swoją piosenkę na Eurowizję. Czy “Pali się” zostanie hitem i pozwoli wygrać konkurs?

od Damian Kowal
Reklama
Telewizja Polska w połowie lutego poinformowała o reprezentancie Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji 2019. Już w maju zespół Tulia będzie reprezentować nasz kraj podczas Eurowizji w Izraelu.
Tulia opublikowała piosenkę do Konkursu Piosenki Eurowizji 2019. Dziewczyny w Tel Awiwie wystąpią z utworem “Pali się (Fire of love)”. Zmieniona wersja utworu miała swoją premierę w dniu wczorajszym.

Przeczytajcie co zespół sądzi o piosence:

Pali się (Fire of Love) – to trzecia z autorskich kompozycji zawartych na platynowym debiucie. Jeden z najmocniejszych i najbardziej energetycznych numerów na płycie. Niektórzy słyszą w nim rockowe brzmienia inspirowane twórczością Led Zeppelin, czy dźwięki znane z płyt The White Stripes. Tym utworem, Tulia po raz kolejny udowadnia, że nie boi się eksperymentować, łącząc mocny rockowy klimat z elementami folku. Pomysł na klip inspirowany był nominowanym do Oscara filmem Pawła Pawikowskiego – „Zimna wojna”. Zespół Tulia z piosenką „Pali się (Fire of Love)” reprezentuje Polskę w 64. Konkursie Piosenki Eurowizji 2019 w Tel Awiwie.

Jakie są Wasze typowania co do poniższej piosenki?

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz