Reklama
Strona głowna Ogólne Zlatan Ibrahimović trafi do londyńskiego giganta?

Zlatan Ibrahimović trafi do londyńskiego giganta?

od Bartek Robaczkowski
Reklama
Jose Mourinho został w środę nowym trenerem Tottenhamu. Portugalski trener miał pomagać przy transferze Zlatana Ibrahimovicia do angielskiego klubu, jednak okazało się, że sam Portugalczyk nie jest zainteresowany pozyskaniem Szweda.

Jose Mourinho w środę rano został nowym trenerem Tottenhamu. Tuż po ogłoszeniu decyzji władz angielskiego klubu, rozpoczęły się dyskusje, ilu transferów zażąda Portugalczyk. Na liście potencjalnych zawodników, którzy mieliby zostać nowymi zawodnikami Spurs, z całą pewnością znajdował Zlatan Ibrahimović. Zawodnik, który z zakończeniem sezonu MLS stał się wolnym zawodnikiem. Jak się okazuje, Mourinho wcale nie planuje pozyskać Szweda. “Zlatan Ibrahimović może grać w każdym klubie świata. Nie ma jednak sensu, byśmy go pozyskiwali, skoro w drużynie wciąż gra Harry Kane” – powiedział Mourinho, cytowany przez “Sky Sports”. W ten sposób jednoznacznie wykluczył możliwość sprowadzenia Szweda do Tottenhamu.

Od zakończenia sezonu MLS, Zlatan Ibrahimović jest łakomym kąskiem dla wielu klubów. Bardzo piłkarza chcę Milan, gdzie formą nie błyszczy Krzysztof Piątek. Z kolei Ibrahimović w ostatnim sezonie strzelił 31 bramek w 31 meczach i okazałby się ogromnym wzmocnieniem “Rossonerich”.

Reklama
1 komentarz
0

Zobacz również

1 komentarz

Zlatan Ibrahimović wrócił do Milanu! - Begio.pl 30 grudnia 2019 - 23:54

[…] poszlaki: udostępnione przez Ibrahimovicia zdjęcie na Instagramie z czerwonymi oczami i informacje od kolejnych włoskich dziennikarzy. […]

Napisz

Zostaw komentarz