Reklama
Strona głowna Ogólne Zlatan Ibrahimović wróci do Milanu?

Zlatan Ibrahimović wróci do Milanu?

od Bartek Robaczkowski
Reklama
Zlatan Ibrahimović niebawem może zostać klubowym kolegą Krzysztofa Piątka, oraz jego rywalem do miejsca w pierwszym składzie Milanu. Zdaniem “La Gazzetta dello Sport” szefowie mediolańskiego klubu przesłali szwedzkiemu piłkarzowi ofertę kontraktu i czekają na jego decyzję.

Ibrahimović po odejściu z Los Angeles rozpoczął poszukiwanie nowego klubu. Prawdopodobnie klubu włoskiego, bo to właśnie do Włoch chce wrócić doświadczony Szwed, co potwierdzają słowa prezesa LA Galaxy. “Chce zakończyć karierę we Włoszech. Na to zasługuje i tego chce. Może Napoli, może Milan” – przyznał Guillermo Barros Schelotto w rozmowie z radiem “Kiss Kiss”. “To niesamowity piłkarz, ale naprawdę nie mam pojęcia, jaki będzie jego kolejny krok” – dodał.

Coraz więcej wskazuje na to, że Schelotto miał rację, a Ibrahimović rzeczywiście trafi do Włoch. Może też trafić do wspomnianego przez prezesa LA Galaxy, Milanu. Zdaniem “La Gazzetty dello Sport”, szefowie mediolańskiego klubu, mającego w tym sezonie ogromne problemy ze skutecznością, przesłali już byłemu reprezentantowi Szwecji ofertę kontraktu. Umowa miałaby obowiązywać do końca obecnego sezonu z opcją przedłużenia o kolejny rok. Przez te 18 miesięcy Szwed miałby zarobić 6 mln euro.

Reklama
2 komentarze
0

Zobacz również

2 komentarze

Zlatan Ibrahimović trafi do londyńskiego giganta? - Begio.pl 29 listopada 2019 - 16:03

[…] zawodników, którzy mieliby zostać nowymi zawodnikami Spurs, z całą pewnością znajdował Zlatan Ibrahimović. Zawodnik, który z zakończeniem sezonu MLS stał się wolnym zawodnikiem. Jak się okazuje, […]

Napisz
Zlatan Ibrahimović nie dla Milanu? Szykuje się powrót do Anglii! - Begio.pl 20 grudnia 2019 - 11:17

[…] włoski Milan, a angielski Everton może być nowym klubem Zlatana Ibrahimovicia. Jak donosi włoska telelewizja “RAI Sport”, Carlo Ancelotti negocjował ostatnio […]

Napisz

Zostaw komentarz