Strona głowna Sport Zmarnowany karny Pogby. Remis Manchesteru

Zmarnowany karny Pogby. Remis Manchesteru

Manchester United zremisował z Wolverhampton 1:1 w drugiej kolejce Premier League. “Czerwone Diabły” były bliskie wygranej, ale francuski pomocnik Paul Pogba nie wykorzystał rzutu karnego.

W pierwszej kolejce nowego sezonu Manchester pewnie pokonał Chelsea Londyn aż 4:0. Wolverhampton bezbramkowo zremisowało z Leicester. Poniedziałkowy mecz był prowadzony w bardzo szybkim tempie. Piłka latała od jednego pola karnego do drugiego. Manchester United objął prowadzenie w 27. minucie, kiedy to ładną akcję Lingarda i Rashforda mierzonym uderzeniem wykończył Anthony Martial. Na odpowiedź gospodarzy musieliśmy czekać do drugiej połowy. Z całą pewnością było warto, ponieważ mierzonym uderzeniem z 20 metrów Davida De Gee pokonał Ruben Neves.

Później szansę na wywiezienie kompletu punktów miał Manchester United, ale niestety nie skuteczny z linii jedenastu metrów był Paul Pogba. Wynik do końca spotkania się już nie zmienił. “Czerwone Diabły” po dwóch spotkaniach mają cztery punkty, zaś Wolverhampton ma dwa oczka na swoim koncie.