Reklama
Strona głowna Ogólne Znamy miejsce oraz termin kolejnej gali KSW!

Znamy miejsce oraz termin kolejnej gali KSW!

od Bartek Robaczkowski
Reklama
Podczas gali KSW 52 w Gliwicach kibice dowiedzieli się, gdzie odbędzie się następna gala. Już po raz siódmy największa organizacja MMA w Europie zawita do Łodzi. Głównymi bohaterami mają być Mariusz Pudzianowski, Karol Bedorf oraz Roberto Soldić. Kibice w Atlas Arenie, na pewno nie będą narzekać na brak ciekawych zestawień.

Mariusz Pudzianowski wraca do klatki po zwycięstwie na pierwszej gali KSW w Chorwacji. Na KSW 51 w Zagrzebiu zawodnik z Białej Rawskiej zmierzył się z Erko Junem i pokonał Bośniaka w drugiej rundzie. Były strongman do tej pory pięciokrotnie walczył na galach KSW w Łodzi. Trzykrotnie w najważniejszych starciach wieczoru i trzykrotnie cieszył się z wygranej.

Popularny wśród kibiców i bezwzględny dla swoich rywali – taki o to jest Robert Soldić. W klatce mistrz kategorii półśredniej wejdzie do krągłej klatki KSW już po raz szósty. Chorwat na gali KSW 53 powróci do bronienia tytuły po tym, jak na KSW 50 w Londynie zwyciężył w pojedynku nie o pas z Michałem Pietrzakiem, który zastąpił Patricka Kincla. Była to już czwarta wygrana z rzędu i jedenasta w ostatnich dwunastu starciach „Robocopa”. Kibice zgromadzeni w Atlas Arenie zobaczą również byłego mistrza kategorii ciężkiej, Karola Bedorfa. Zawodnik wraca po ekscytującej, choć przegranej walce z Damianem Grabowskim.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz