Reklama
Strona głowna Gwiazdy Znamy pierwszego zwycięzcę polskich eliminacji do Eurowizji!

Znamy pierwszego zwycięzcę polskich eliminacji do Eurowizji!

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Kasia Dereń zwyciężyła w pierwszych polskich eliminacjach na Eurowizję 2020, które odbywają się w ramach Szansy na Sukces. W pierwszym specjalnym odcinku wygrała m.in. z Mają Hyży, Emilią Sanecką i Patrykiem Skoczyńskim.

Kasia Dereń miała okazję uczestniczyć w Konkursie Eurowizji 2018 jako chórzystka podczas występu Gromee’ego i Lukasa Meijera. O kulisach spotkania z polskim DJ i producentem mówiła w jednym z wywiadów, którego udzieliła w roku 2018:

Spotkaliśmy się z Gromee’m ostatnio na Tańcu z Gwiazdami i tak jakoś spontanicznie wyszło, wszystko się pięknie złożyło no i … jestem w ekipie. Z tego co wiem, to planowali mnie zaprosić już dużo wcześniej, zresztą miałam wystąpić już podczas Krajowych Eliminacji, ale wiadomo – cała procedura jest pewnie skomplikowana i czasochłonna. Naprawdę fajnie, że się udało. Light InstagramMe Up śpiewałam już z chłopakami właśnie podczas występu w Tańcu z Gwiazdami

W wywiadzie dla eurowizja.org przyznała, że występ na Eurowizji to przede wszystkim wielkie wyróżnienie i dobra promocja. Uznała, że Konkurs zmienia się z roku na rok, idąc w dobrym kierunku, wracając na dobry tor.

Kim jest Kasia Dereń?

Kasia Dereń to utalentowana wokalistka, która na swoim koncie ma wiele występów na muzycznych wydarzeniach, jak i telewizji. Znana widzą z muzycznego programu The Voice Of Poland, w którym dotarła do półfinału, a także  Bitwy na głosy. Występowała jako chórzystka: w Tańcu z Gwiazdami, Miss Supernational oraz Kole Fortuny. W 2018 wydała swój pierwszy singiel zatytułowany Just A Few Words, promujący jej pierwszy album studyjny.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Katarzyna Dereń (@kasia_deren)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz