Znamy powód rozstania Miley Cyrus i Liama Hemswortha!

Instagram/Liam Hemsworth

Liam Hemsworth i Miley Cyrus to gorący temat, bowiem po 8 miesiącach małżeństwa para zdecydowała się na separację.

Nikt niestety nie znał powodu dla którego podjęli oni taką decyzję, w końcu wyglądali na bardzo szczęśliwych. Co więcej Liam podróżował z Miley podczas jej trasy po Europie, gdzie grała na festiwalach. Teraz zaczynamy poznawać powody rozstania pięknej pary.

Portal TMZ dotarł do bliskich Miley, którzy uważają, że to nie była wina wokalistki. Za rozpad odpowiedzialny jest Liam, a dokładnie jego imprezowanie i zażywanie narkotyków. Magazyn People napisał:

wszyscy zawsze uważają, że to Miley jest imprezowiczką, tą problematyczną i niedojrzałą, za to Liam to chłopak w stylu wyluzowanego surfera. Ale tak nie jest. Liam ciągle imprezuje ze znajomymi, a Miley uważa, że powinien dorosnąć.

Natomiast druga strona stwierdziła, że te informacje są nieprawdziwe i to była wina Cyrus.

To kolejna próba odwrócenia uwagi od jej niewierności i oburzających zachowań.

Jak się okazuje para nie zamierza się rozwodzić. Podobno amerykańska piosenkarka wstrzymała się od składania pozwu rozwodowego.

Mają za sobą długą historię, i to dlatego tak trudno jej pozwolić mu odejść. Chce być szczęśliwa, i naprawdę pragnie też szczęścia Liama. Zrobili sobie przerwę, ponieważ jej potrzebowali. Sytuacja robiła się coraz gorsza. Oboje zgodzili się, żeby spędzić trochę czasu osobno, ale to nie oznacza, że ich związek skończył się definitywnie

My jednak liczymy na happy end. Nie ma chyba piękniejszej pary niż Liam i Miley.

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version