Reklama
Strona głowna Gwiazdy Znamy zwycięzcę Tańca z gwiazdami! Joanna Mazur zdobywczynią Kryształowej Kuli

Znamy zwycięzcę Tańca z gwiazdami! Joanna Mazur zdobywczynią Kryształowej Kuli

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
9. edycja Tańca z gwiazdami dobiegła końca, wczoraj poznaliśmy zwycięzców polsatowskiego show.

12 emocjonujących tańców, pięknych choreografii i ciężkich zmagań gwiazd podczas prób już za nami. Wczorajszy odcinek programu Taniec z gwiazdami był ostatnim, tym samym poznaliśmy finałową parę, która zdobyła Kryształową Kulę i otrzymała nagrodę główną w wysokości 100 tysięcy złotych.

Joanna Mazur i Jan Kliment po wczorajszym odcinku mogą czuć satysfakcję, bowiem to właśnie oni zostali zwycięzcami finałowego odcinka. Sportsmenka już dawno była typowana jako zwyciężczyni, jej historia i warunki w jakich mieszkała zrobiły wrażenie na widzach.

Teraz jej życie zmieniło się o 180 stopni, dzięki programowi. Joanna otrzymała od internautów 150 tysięcy złotych, a także mieszkanie od dewelopera.

Po zwycięstwie sportsmenka postanowiła wygłosić wzruszającą przemowę, która chwyta za serce:

Drodzy państwo, chcieliśmy bardzo serdecznie państwu podziękować za możliwość udziału w takim programie. Pierwszy raz w historii wygrywa osoba niewidoma. To był cudowny czas, mieć u boku taką osobę jak Jan to ogromne wyróżnienie. To jest człowiek z ogromnie dobrym sercem, który wniósł do mojego życia wiele pięknych chwil. Chciałam też podziękować całej produkcji i jury za rzetelne oceny. Cieszę się, że byłam oceniana na równi ze wszystkimi uczestnikami.

Gratulujemy wygranej!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Joanna Mazur (@mazurjoanna_)

Reklama
1 komentarz
0

Zobacz również

1 komentarz

Joanna Mazur wprowadziła się do nowego, wymarzonego domu! - Begio.pl 22 grudnia 2019 - 10:02

[…] Joanna Mazur wprowadziła się w końcu do nowego, własnego domu! Wszystko to za sprawą udziałowi w “Tańcu z Gwiazdami” oraz dobrych serc ludzi. Jak je urządziła i jak czuje się na swoim? […]

Napisz

Zostaw komentarz