Reklama
Strona głowna Instagram Znana rosyjska modelka wyznała, że była uzależniona od narkotyków i spotykała się z mężczyznami za pieniądze!

Znana rosyjska modelka wyznała, że była uzależniona od narkotyków i spotykała się z mężczyznami za pieniądze!

od Marcin Karwoski
Reklama
Dana Borisova 42-letnia słynna rosyjska modelka i prezenterka telewizyjna, stałą się bohaterką głośnego seksskandalu. Po tym jak  do sieci wyciekły jej nagie zdjęcia i pikantne nagrania. Gwiazda w wywiadzie przyznał, że była uzależniona od narkotyków i spotykała się z mężczyznami za pieniądze.

Modelka po niedługim rozstaniu z mężem zmagała się z nagimi zdjęciami, które wyciekły do Internetu. Dana Borisova sądziła, że jest w to zamieszany jej były partner Andrej Tiszczenko. Po krótkim czasie okazało się jednak, że prezenterka zgubiła telefon w ośrodku odwykowym. Plotki na ten temat nie ucichały, dlatego prezenterka postanowiła zabrać głos i w jednym wywiadzie się przyznała do uzależnienia i spotykania z mężczyznami za pieniądze.

– To była relacja, w której na pierwszym miejscu był zysk. Tak rozmawiałam z mężczyznami za pieniądze. Tak były spotkania, ale niewiele. Nie widzę powodu, dla którego miałabym to ukrywać.

 

Zapytana o to, czy uprawiała seks za pieniądze, odpowiedziała: „tak”. Potrzebowałam pieniędzy. Nikogo nie okradłam, ani nie zabiłam – odpowiedziała

Instagram-danaborisova_official

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz