Reklama
Strona głowna Gwiazdy Znani i lubiani nie wyobrażają sobie życia bez smartfonów

Znani i lubiani nie wyobrażają sobie życia bez smartfonów

od Robert Kowalczyk
Reklama
W Teatrze Capitol 20 lutego odbyła się już dziewiąta edycja Gali Mobility Trends – największego prestiżowego wydarzenia podsumowującego technologiczne nowości z minionego roku. Zwycięzcom zostały wręczone statuetki Złoty Bell w 25 kategoriach. Wśród gości nie mogło zabraknąć znanych i lubianych osób, przedstawicieli świata show biznesu – jak się okazało, nowe technologie to nierozerwalna część ich codziennego życia, szczególnie smartfon.

Miło nam było gościć aktorów: Grażynę Wolszczak, Wojciecha Majchrzaka, Jarosława Jakimowicza oraz prowadzącego program „Samochód marzeń: Kup i Zrób” – Adama Klimka. Tegoroczną Galę poprowadził brawurowo duet – Beata Chmielowska-Olech i Tomasz Wolny, zaś muzyczną gwiazdą wieczoru był Kuba Sienkiewicz – lider Elektrycznych Gitar.

Jakie nowe technologie kochają gwiazdy?

„Ja nie wypuszczam telefonu z ręki” – przyznała aktorka Grażyna Wolszczak, po czym dodała, że była bardzo zakłopotana, gdy pewnego razu zostawiła go w pociągu – „To była największa tragedia jaka mogła się stać”. Podobnie o smartfonie myśli Wojciech Majchrzak, który nie wyobraża sobie życia bez technologii.

Jarosław Jakimowicz podkreślił, że nie jest gadżeciarzem, ale w telefonie ceni dobry aparat i kamerę. Przyznał również, że sam jest tradycjonalistą, ale to właśnie Mobility Trends i Technikalia.pl skłoniło go do poszukiwania innych rozwiązań.

Co oprócz smartfona?

Tuż po telefonie, kolejnymi przydatnymi gadżetami technologicznymi dla Grażyny Wolszczak są słuchawki oraz odświeżacz powietrza. Adam Klimek natomiast docenił technologię używaną w nawigacjach i wideorejestratorach.

Poniżej udostępniamy przegotowaną przez zespół Technikalia TV relację z wypowiedziami gwiazd podczas Gali Mobility Trends 2018.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz