Reklama
Strona głowna Ogólne Znany Francuz nie zostanie szkoleniowcem Bayernu Monachium!

Znany Francuz nie zostanie szkoleniowcem Bayernu Monachium!

od Bartek Robaczkowski
Reklama
Jak podaje Niemiecki “Bild”, że Arsene Wenger nie zostanie trenerem Bayernu Monachium. Karl-Heinz Rummenigge odbył spotkanie z Francuzem w środę. Niemiec przekazał Francuzowi, że nie zostanie zatrudniony na to stanowisko. Z kolei “Sport1.de” donosi, że Flick dłużej pozostanie szkoleniowcem.

Mistrzowie Niemiec przegrali w miniony weekend we Frankfurcie 1:5. Po tym spotkaniu z posadą pożegnał się Niko Kovac. Chorwat pracował w Monachium od lipca 2018 roku. W tym czasie udało mu się wygrać puchar i mistrzostwo kraju. Tymczasowym trenerem mistrza Niemiec został Hans-Dieter Flick, dotychczasowy asystent Chorwata. W swoim pierwszym spotkaniu jako trener, Bayern wygrał z Olympiakosem Pireus 2:0.

Okazuje się, że Karl-Heinz Rummenigge odbył spotkanie w środę z Arsenem Wengerem. Konkluzja tej rozmowy była zła dla Francuza. Na życzenie “Bilda” Bayern wydał oświadczenie. “Wenger zadzwonił do Karla-Heinza Rummenigge w środę i wyraził swoje zainteresowanie objęciem Bayernu Monachium. Doceniamy pracę Wengera w Arsenalu, rozważamy go jako nowego trenera naszego klubu” brzmiał komunikat Bayernu.

Portal niemieckiej telewizji Sport1.de donosi, że trenerem Bayernu ma dłużej może pozostać Hans-Dieter Flick. “SPORT1” podaję informację, że sam klub jak i zawodnicy są za tym by Flick został trenerem na dłużej.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz