Zobacz Jamiego Campbella Bowera jako wokalistę angielskiego zespołu Punk-rockowego

Jamie Campbell Bower: tentacled „Stranger Things” villain and . . . utalentowany muzyk? Po tym, jak zadebiutował w czwartym sezonie jako One/Vecna/Henry Creel, zagmatwany, ale nadnaturalnie atrakcyjny złoczyńca serialu, Bower stał się ulubieńcem fanów, ale jego talent aktorski nie jest jedynym powodem naszej obsesji. Oprócz występów w popularnych filmach fantasy, takich jak „The Twilight Saga: Breaking Dawn” i „Fantastic Beasts: the Crimes of Grindelwald”, Bower jest również wykwalifikowanym muzykiem, który może zniszczyć punk-rockową piosenkę na gitarze lub serenadę tłumu z imponującą grą na fortepianie.

Gwiazda „Stranger Things”, znana na scenie jako Jamie Bower, rozpoczęła swoją karierę muzyczną w Londynie w 2015 roku, kiedy pomógł stworzyć angielski zespół punkrockowy Counterfeit. Dodatkowymi członkami byli gitarzysta Sam Bower (brat aktora), gitarzysta Tristan Marmont, basista Roland Johnson i perkusista James Craig. Jako wokalista zespołu, Bower zaprezentował swój pełny zakres wokalny, przechodząc pełny krzyk w piosenkach takich jak ” Enough „i pozwalając swemu angielskiemu akcentowi przeniknąć do bardziej miękkich punkowych piosenek, takich jak” It Gets Better.”

Zespół wydał swój pierwszy album, „Together We Are Stronger”, w marcu 2017 roku i w tym samym roku odbył tournée po USA. W listopadzie 2020 roku, po wydaniu trzech EP-ek i singli, takich jak „It Gets Better”, „The New Insane” i „11:44”, które miały pojawić się na drugim albumie, Bower ogłosił na swojej stronie na Instagramie rozpad zespołu.

Jako solowy muzyk, Bower wydał później bardziej okrojone, melancholijne utwory rockowe, takie jak „Paralysed” i „Start the Fire” ze swojej EP-ki z 2020 roku, „Prologue.”W 2022 roku piosenkarz wydał także „Run On” z udziałem King Sugar i „Devil In Me”, publikując teledyski na swojej oficjalnej stronie internetowej, SomewhereInTheShadows.

W projektach ekranowych, takich jak „Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street”, Bower wykazał się bardziej sacharynowym wokalem, obejmując prowadzenie w piosenkach takich jak „Johanna.”Ale głębokie zanurzenie się w jego karierze rockowej jest kolejnym dowodem na to, że nasza obsesja na punkcie łotra „Stranger Things” jest w pełni uzasadniona.

Oglądaj Bower shred na gitarze ze swoim zespołem i usłyszeć swoje najlepsze solowe utwory przed sobą. Kto wie, może nawet stać się Twoją piosenką Vecna i uratować cię od góry nogami.

Źródło

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version