Reklama
Strona głowna Gwiazdy Zofia Zborowska apeluje o pomoc!

Zofia Zborowska apeluje o pomoc!

od Marcin Karwoski
Reklama
Aktualnie w internecie jest bardzo dużo artykułów na temat katastrofy która przydarzyła się Australii. Wiele gwiazd z polskiego show biznesu postanowiło zaapelować o pomoc dla swoich adoratorów. Jedna z nich okazała się Zofia Zborowska.

Zofia Zborowska na swoim instagramie jest bardzo aktywną osobą. Celebrytka na swoim instagramie nie tylko chwali się swoim życiem prywatnym czy tez zawodowym, gwiazda również interesuje się wydarzeniami z całego świata. Idealnie obrazuje to jej ostatni post.

Zofia na swoim instagramie pochwaliła się nowymi zdjęcia. Opublikowanej fotografii idealnie obrazują katastrofę w Australii. Gwiazda w opisie apeluje o pomoc dla swoich adoratorów.

Nie pierwszy raz zacytuję u siebie słowa @ostaszewskamaja_official Proszę Was przeczytajcie jej apel, „
Australia nie pamięta tak potwornych pożarów. Owszem, każdego roku dotykał ją „bushfire”, ale nigdy dotąd na taką skalę. Zginęły już 22 osoby i według szacunków australijskich ekologów 480 milionów zwierząt. W tym 8000 koali, którym grozi całkowite wyginięcie. Serce mi pęka, kiedy patrzę na te obrazy. A co najgorsze przyczyną tak strasznych pożarów są działania człowieka.

Okrucieństwo i bezmyślność. Tak właśnie wygląda katastrofa klimatyczna, która dotyczy nas wszystkich. Każdy kto ją neguje jest szaleńcem.

Przywódcy państw i przedstawiciele wielkich koncernów, którzy ją ignorują i nie wprowadzają systemowych rozwiązań prowadzących do zatrzymania ocieplenia klimatu, są bezpośrednio odpowiedzialni za to co się dzieje. Wprowadzajmy zmiany w naszym codziennym życiu i apelujemy, naciskajmy na polityków. Na ostatnim zdjęciu adres mailowy do Premiera Mateusza Morawieckiego @kprm.gov.pl Piszmy listy z żądaniem natychmiastowych działań, rozwiązań na rzecz ochrony klimatu. To skandal, że Polska jako jedyna w Europie nie podpisała na szczycie w Brukseli porozumienia dotyczącego neutralności klimatycznej do 2050 roku.

Naukowcy od lat alarmują o tragicznych skutkach naszego sposobu życia. Według ich danych, w Polsce już niedługo będziemy się mierzyć z brakami wody.

View this post on Instagram

Nie pierwszy raz zacytuję u siebie słowa @ostaszewskamaja_official Proszę Was przeczytajcie jej apel, „ Australia nie pamięta tak potwornych pożarów. Owszem, każdego roku dotykał ją „bushfire”, ale nigdy dotąd na taką skalę. Zginęły już 22 osoby i według szacunków australijskich ekologów 480 milionów zwierząt. W tym 8000 koali, którym grozi całkowite wyginięcie. Serce mi pęka, kiedy patrzę na te obrazy. A co najgorsze przyczyną tak strasznych pożarów są działania człowieka. Okrucieństwo i bezmyślność. Tak właśnie wygląda katastrofa klimatyczna, która dotyczy nas wszystkich. Każdy kto ją neguje jest szaleńcem. Przywódcy państw i przedstawiciele wielkich koncernów, którzy ją ignorują i nie wprowadzają systemowych rozwiązań prowadzących do zatrzymania ocieplenia klimatu, są bezpośrednio odpowiedzialni za to co się dzieje. Wprowadzajmy zmiany w naszym codziennym życiu i apelujemy, naciskajmy na polityków. Na ostatnim zdjęciu adres mailowy do Premiera Mateusza Morawieckiego @kprm.gov.pl Piszmy listy z żądaniem natychmiastowych działań, rozwiązań na rzecz ochrony klimatu. To skandal, że Polska jako jedyna w Europie nie podpisała na szczycie w Brukseli porozumienia dotyczącego neutralności klimatycznej do 2050 roku. Naukowcy od lat alarmują o tragicznych skutkach naszego sposobu życia. Według ich danych, w Polsce już niedługo będziemy się mierzyć z brakami wody. Spośród wszystkich krajów Unii, mamy jej najmniejsze zasoby. Płonęła Amazonia, topią się lodowce, Wenecja tonie…Niewyobrażalne, że politycy i wielkie koncerny nadal udają, że nie ma problemu. Biorę się do pisania i Was także do tego zachęcam.” Nie napisałabym tego lepiej. Płakać mi się chce jak oglądam te zdjęcia…czasu jest co raz mniej, a my żyjemy jakby jutra nie było. A jest! Pytacie mnie non stop „kiedy dziecko”? Szczerze? Co raz częściej zastanawiam się czy w obecnej sytuacji rozmnażanie się nie jest oznaką egoizmu i szczytu głupoty skoro nie jesteśmy w stanie zagwarantować naszym dzieciom, że będą miały gdzie żyć. 💔 #zmianyklimatu #australia #pożar #ekologia #niemaplanetyb #młodzieżowystrajkklimatyczny #bushfire #bushfiresaustralia #ecology #thereisnoplanetb

A post shared by I❤️mypolishlife (@zborowskazofia) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz