Reklama
Strona głowna Gwiazdy Żona Borysa Szyca pochwaliła się nowym zdjęciem ich synka!

Żona Borysa Szyca pochwaliła się nowym zdjęciem ich synka!

od Marcin Karwoski
Reklama
Żona Borysa Szyca całkiem niedawno na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem synka. Fani bardzo szybko zwrócili uwagę, że Henio jest podobny do taty.

Dokładnie 21 marca, na świat przyszedł syn Borysa Szyca. Teraz jego żona Justyna pochwaliła się kolejnym zdjęciem ich potomka. Internauci bardzo szybko zaczęli pisać do kogo mały jest podobny. Okazuje się, że zdaniem fanów to czysty tata. Jednak matka dziecka ma całkowicie inne zdanie.

Żona Borysa Szyca ostatnio na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pokazała swoją pociechę.

Tylko On teraz daje nam nadzieję, że kiedyś będzie jeszcze normalnie. Jest taki malutki, taki bezbronny, a daje nam teraz tyle siły i wiary. Kocham go tak czysto, tak szalenie, że łzy często płyną mi po policzkach, kiedy na niego patrzę, kiedy co jakiś czas pochylam się nad nim sprawdzając, czy na pewno wciąż tu jest, sprawdzając, czy oddycha. Kiedy patrzę na jego tatę, całującego każdy centymetr jego ciałka i trzymającego go w swoich silnych, męskich rękach. Urodził się, jest z nami i niesie nadzieję. Heniuszek.- czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

View this post on Instagram

Tylko On teraz daje nam nadzieję, że kiedyś będzie jeszcze normalnie. Jak normalnie? Dla każdego inaczej. I pewnie sporo się zmieni w naszym postrzeganiu normalności. U nas wszystko zweryfikował Henio. Pojawił się na świecie w tym dziwnym i trudnym czasie, żeby nieść nadzieję na lepsze jutro (kiedykolwiek to jutro nie nastąpi…) Jest taki malutki, taki bezbronny, a daje nam teraz tyle siły i wiary. Kocham go tak czysto, tak szalenie, że łzy często płyną mi po policzkach, kiedy na niego patrzę, kiedy co jakiś czas pochylam się nad nim sprawdzając czy na pewno wciąż tu jest, sprawdzając czy oddycha. Kiedy patrzę na jego tatę, całującego każdy centymetr jego ciałka i trzymającego go w swoich silnych, męskich rękach. Urodził się, jest z nami i niesie nadzieję. Heniuszek ❤️ #synek #miłość #nadzieja #siła #wiara #cudnarodzin #kocham #macierzyństwo

A post shared by 🙈🙊🙉🇵🇱 (@jus_naglowska) on

 

Internauci w komentarzach nie ukrywali zaskoczenia.

Hela mówi, ze Henio wyglada jak @borys.szyc

Czysty tatuś

Celebrytka na jeden komentarz postanowiła odpowiedzieć.

Wszyscy mówią, że my jesteśmy do siebie podobni jak brat i siostra, więc Henio jest podobny do nas

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz