Reklama
Strona głowna Gwiazdy Żona Karola Strasburgera dementuje plotki. To nie był ślub dla pieniędzy

Żona Karola Strasburgera dementuje plotki. To nie był ślub dla pieniędzy

od Karolina Melon
Reklama
Żona Karola Strsburgera  Małgorzata Weremczuk po raz pierwszy po ślubie zabrała głos. Powodem jest spora różnica wieku między małżonkami , która wynosi 37 lat. Fani Karola zarzucają Małgorzacie ,że związała się z nim dla pieniędzy lub popularności.
Małgorzata skomentowała to słowami ,że oboje się kochają a ich związek zbudowany jest na wieloletniej znajomości.

“Pobraliśmy się z miłości i na fundamencie wypracowanej przez lata przyjaźni. Tu nie ma drugiego dna. Pieniądze czy inne dobra majątkowe to nie są wartości, które uznajemy za właściwe w prawdziwej relacji i nie mogą być pretekstem do zawarcia małżeństwa, to jest wówczas biznes, nie miłość.

Małgorzata wyznaje ,że ocena fanów zabolała ją.

“Nie każda 35-latka jest taka sama i nie każdy 72-latek jest “dziadem”, jak hejterzy lubią określać Karola w internecie. Nie lubię, kiedy traktuje się mnie stereotypowo. (…..)To miał być progres w naszym związku. Nie mamy niczego na celu – chcemy po prostu być razem. Nie zrobiłam tego, jak piszą niektórzy – dla sławy czy pieniędzy – powiedziała na łamach “Super Expressu”.

Młoda żona odniosła się również do kwestii finansowych.

“W kwestii intercyzy mam do powiedzenia jedno. W naszym teamie oboje pracujemy i oboje zarabiamy. To związek, nie układ. To uczciwa relacja, w której umówiliśmy się bez zbędnych formalności na pewne zasady. To nie papier, a zaufanie jest wartością! Cały ślub sfinansowaliśmy sami (….) wdzięczności i gestu docenienia poziomu oraz jakości współpracy.”

 

“Życie na kocią łapę nie jest łatwe w wielu sytuacjach życiowych, o czym doskonale wiedzą wszystkie pary, które żyją w taki sposób. Życzę innym parom, by tworzyły taki związek jak nasz. By byli tak zakochani – by chodzili po domu za rękę, by tworzyli wspólnie swoją codzienność, by mieli wspólne pasje – tak jak my. U nas nie ma samotności we dwoje, jesteśmy jednością. Docieraliśmy się i dzięki temu zdecydowaliśmy się na ślub – czytamy.”

Młodej parze życzymy szczęścia.

Materiały prasowe

Reklama
1 komentarz
0

Zobacz również

1 komentarz

gosc 27 grudnia 2019 - 09:29

A może dlatego,ze juz dzidziuś byl w drodze ..

Napisz

Zostaw komentarz