Reklama
Strona głowna Gwiazdy Zosia Ślotała pochwaliła się swoją kuchnią!

Zosia Ślotała pochwaliła się swoją kuchnią!

od Marcin Karwoski
Reklama
Zosia Ślotała ostatnio na swoim instagramie pochwaliła się zdjęciem ze swojej kuchni. Gwiazda bardzo miło zaskoczyła swoich fanów, a to wszystko przez wnętrze, które jest bardzo oryginalne.

Zosia Ślotała idealnie odnajduje się z trendami w social mediach. Idealnym potwierdzeniem tego jest jej instagram. Gwiazda na nim zebrała już ponad 120 tysięcy obserwujących. Celerbytka ostatnio pochwaliła się z swoimi fanami swoją kuchnia. Trzeba przyznać, że jest bardzo przemyślanie urządzona.

Zosia w swoim ostatnim wpisie postanowiła poradzić się swoich obserwatorów. Gwiazda zapytała o pomysły na najprostsze  przepisy na obiad dla całej rodziny. Celebrytka przy okazji pokazała jak prezentuje się jej kuchnia.

Dzień dobry! U nas w domu Rania od rana buszuje po kuchni w poszukiwaniu ciasteczek. Natomiast ja zbieram się do zaplanowania, co będę gotowała przez następne dni. Nie od dzisiaj wiadomo, że NIE jestem asem w kuchni! Możecie mi podpowiedzieć, co można ugotować na obiad, kolację, co będzie łatwe i dla całej rodziny? #zostanwdomu – czytamy w opisie.

Internauci w komentarzach nie ukrywali zaskoczenia.

Ale u ciebie pięknie Zosia
Przepiękna kuchnia Zosiu
Kuchnia marzenie zresztą cały dom to marzenie zwłaszcza z posiadania garderoby

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz