Reklama
Strona głowna Gwiazdy Zosia Ślotała pożegnała Piotr Woźniak-Starak!

Zosia Ślotała pożegnała Piotr Woźniak-Starak!

od Marcin Karwoski
Reklama
Śmierć Piotra Woźniak-Starak wiele zmieniła w polskim show biznesie. Internet płonie o nowych wiadomościach związanych z nim. Wiele słynnych twarzy wspomniało go na swoich instagramch czy tez facebookach. Zrobiła tak również Zosia Ślotała.

Zosia na swoim instagramie opublikowała fotografie która została wykonana przez Piotra. Celebrytka do dodanego zdjęcia dołączyła również bardzo poruszający wpis.

Jeden na milion, inaczej nie jestem w staniem opisać Naszego Piotrusia. Jak inaczej nazwać człowieka, który był dla Ciebie jak brat, który Cie zawsze wspierał, dla którego nie istniało słowo “ja”, zawsze było ‘My’. Nie znał pojęcia ‘nuda’. Który swoją osobowością, inteligencją & twórczością poruszył prywatnie setki ludzi. A swoimi filmami zaprowadził miliony ludzi do kin. Tak bardzo mi kibicował, wiedział jaka jestem uparta, lecz on potrafił do mnie rozmawiać. Zawsze chciał dla wszystkich jak najlepiej. Prawdziwy przyjaciel. – czytamy w opisie.

View this post on Instagram

Jeden na million, inaczej nie jestem w staniem opisać Naszego Piotrusia. Jak inaczej nazwać człowieka, który był dla Ciebie jak brat, który Cie zawsze wspierał, dla którego nie istniało słowo “ja”, zawsze było ‘My’. Nie znał pojęcia ‘nuda’. Który swoją osobowością, inteligencją & twórczością poruszył prywatnie setki ludzi. A swoimi filmami zaprowadził miliony ludzi do kin. Tak bardzo mi kibicował, wiedział jaka jestem uparta, lecz on potrafił do mnie rozmawiać. Zawsze chciał dla wszystkich jak najlepiej. Prawdziwy przyjaciel. Moje serce rozpadło się na kawałki, z czasem podejrzewam, że uda się je skleić lecz dużego kawałka będzie brakowało już na zawsze. Bądź naszym Aniołem Stróżem. Twoja sister. Photo by @pwsas 💔

A post shared by Zofia Maria Slotala (@miss_zi) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz