Reklama
Strona głowna Gwiazdy Zosia Ślotała zapisała się na Camp by Ann!

Zosia Ślotała zapisała się na Camp by Ann!

od Marcin Karwoski
Reklama
Zosia Ślotała ostatnio na swoim instagramie pochwaliła się radosną nowiną. Okazało się, że gwiazda zapisała się na Camp by Ann. Celebrytka oznajmiła to w bardzo zabawny sposób.

Zosia Ślotała postanowiła się w tym roku za siebie wziąć. Gwiazda uznała, że czas zrzucić kilka kilogramów. Celebrytka aby to wszystko się udało postanowiła skorzystać z pomocy osoby która się na tym zna. Wybrała ona bowiem obóz Anny Lewandowskiej a dokładniej Camp By Anna.

Zosia na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje w czarnej sukience. Gwiazda do tego wszystkiego dobrała również wysokie czarne kozaki. W opisie zdradziła, że zapisała się na Camp by Ann.

Zapamiętajcie mnie taką bo za tydzień będzie mnie połowa właśnie idę na pierwszy trening na #CampByAnn @annalewandowskahpba i zamierzam się 1000% przyłożyć Here we go! #OOTD sukienka @linepolishbrand & torebka pingwin @purificaciongarcia #lookoftheday #zaczynamytydziensportu – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

Internauci w komentarzach nie ukrywali zaskoczenia.

Będzie moc
To już chyba Cię nie będzie widać jesteś taka szczuplutka
Zosia, trzymam kciuki

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz