Reklama
Strona głowna Gwiazdy Zosia Ślotała zapisała swojego syna do przedszkola!

Zosia Ślotała zapisała swojego syna do przedszkola!

od Marcin Karwoski
Reklama
Zosia Ślotała ostatnio na swoim instagramie zdradziła, że wysłała swojego syna do przedszkola. Gwiazda zrobiła to aby mogła zając się pracą, której ostatnio ma bardzo dużo.

Zosia Ślotała na swoim instagramie bardzo chętnie dzieli się z swoimi fanami swoim życiem prywatnym jak i zawodowym. Celebrytka na swoim profilu zebrała już 121 tysięcy obserwujących. Gwiazda ostatnio podzieliła się swoją decyzją.

Zosia na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Gwiazda na opublikowanej fotografii pozuje w bardzo eleganckiej stylizacji. Celebrytka w opisie zdradziła, że wysłała swojego syna do przedszkola.

Ostatnimi dniami robię wszystko żeby nie było widać po mnie zmęczenia… fizycznego (świąteczny sajgon w firmie & domu) & psychicznego. Leonard zaczął chodzić do przedszkola i DZIEŃ W DZIEŃ zostawiam go płaczącego za mną, co mi totalnie rozrywa serce, że aż mi się chce płakać jak widzę łzy jak grochy. Gdy go odbieram jest oczywiście stęskniony ale uśmiechnięty. Wiem, że Leonardowi jest dobrze w przedszkolu, że się rozwija, że lubi przebywać z innymi dziećmi. Ale ciężko mi przychodzą poranki. Czy ja jestem jedyna? Czy ktoś tez tak ma, że musi udawać twardziela? I dlaczego Tatusiowe wymiękają w takich sytuacjach a my nie?? – czytamy w opisie.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz