Reklama
Strona głowna Gwiazdy Zosia Zborowska w pożyczonej sukni na gali Mistrzów Sportu

Zosia Zborowska w pożyczonej sukni na gali Mistrzów Sportu

od Karolina Melon
Reklama
Zosia Zborowska pojawiła się na Gali Mistrzów Sportu w sukience, która była już widziana na salonach.  Posądzono ją o skopiowanie kreacji. Na swoim koncie Instagramowym, które bardzo aktywnie prowadzi postanowiła odnieść się do zarzutów, które jej postawiono.

Tak jak Wam mówiłam, tak też zrobiłam. Tę piękną sukienkę @laurellefashion miała już na sobie (na jakiejś gali w poprzednim roku ) @soniabohosiewicz . Uważam, że nie ma w tym nic złego, że pożyczyłam kieckę od Sońki i pokazałam się w niej wczoraj na Balu Mistrzów Sportu. (….). 2 tygodnie przed balem pomyślałam sobie, że przecież gdybym była anonimowa to w ogóle nie przejmowałabym się takimi drobnostkami.  I założyła tę samą sukienkę co rok temu albo właśnie pożyczyłam od jakiejś koleżanki.

Spytałam się Was o zdanie i 90% stwierdziło, że to fajny pomysł. Także cieszę się że miałam „odwagę” i pokazałam się (o zgrozo!) w wykorzystanej już na czerwonym dywanie kiecce.  Nie ma co napędzać konsumpcjonizmu, taki ot modowo-balowy #zerowaste  aha a torebkę miałam od wspaniałej polskiej marki @thereisnomore_ która daje ubraniom drugie życie szyjąc z nich przepiękne woreczki/sakiewki Miłej niedzieli kochani
P.S. Niestety nie wytrzymałam do słynnej jajecznicy  (jako widz oczywiście), ale na trzeźwo do 5 rano dać radę to chyba i tak sukces #balmistrzówsportu2020#KieckaOdKumpeli

 

Instagram/zborowskazofia

Trzeba przyznać, że aktorka jest bardzo odważna. Celebryci raczej prześcigają się w pomysłach swoich kreacji na różne ważne wydarzenia. Tym czasem ona zupełnie inaczej zrobiła  bez problemu i zastanawiania pożyczyła sukienkę. Zborowska za swoje podejście do życia jest oskarżona o plagiat. Chyba żadna inna gwiazda nie zdobyła by się na taką odwagę. Co prawda fani w swoich komentarzach są podzieleni, ale nam wydaje się zdrowe takie podejście do sprawy.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz