Reklama
Strona głowna Gwiazdy Związek Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza to czysty interes?

Związek Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza to czysty interes?

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Ślub Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza zbliża się wielkimi krokami. Para szykuje wydarzenie godne diwy i jej bogatego partnera. Podobno przeznaczają na to aż 20 milionów dolarów, nie ma się co dziwić w końcu chcą ten dzień przeżyć tak jak przystało na zakochanych milionerów.

Amerykańska prasa doszła do zaskakującego odkrycia, które może zszokować każdego. Jak się okazuje para wcale nie jest w sobie tak zakochana jak wszystkim się wydaje bądź jak starają się to pokazać. Jennifer i Alex zawarli „deal”, który ma opłacić się jednej jak i drugiej ze stron. On wpływowy, bogaty sportowiec, ona piękna, popularna bizneswoman oraz utalentowana piosenkarka i aktorka mająca fanów na całym świecie.

Pomiędzy Jennifer i Alexem nie ma zbyt wiele chemii. To tylko układ pomiędzy przyjaciółmi, którzy korzystają dzięki temu ze statusu “power couple”. Jennifer wie, że Alex ma “rozbiegany wzrok” i słabość do innych kobiet, ale nie pozwoli, by tego rodzaju publiczne oskarżenia wpłynęły na ich ślub. Wie, że związek z nim jest dobry dla jej wizerunku. Ta relacja to raczej związek dwóch umysłów, niż romans stulecia. Oboje odnoszą niesamowite sukcesy, mają gigantyczne fortuny i Jennifer uwielbia to, że są tak wpływowi. Nie tworzą może romantycznej relacji, ale Jenny ufa ocenie i zdrowemu rozsądkowi Alexa. Wie dokładnie co robi, pozostając z nim w związku.

Ciekawe co na to dzieci Jennifer i Alexa? Granie na uczuciach dzieci chyba nie jest dobrym posunięciem.. chyba, że wiedzą o umowie swoich rodziców.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz